4 fotky

Restaurace PIZZA U REJNOKA

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace PIZZA U REJNOKA

Jídla připravujeme z prvotřídních a vždy čerstvých surovin. Naši kuchaři pracují s chutí, práce je baví. A to spolu s originálními recepturami tvoří základ pro dokonalý gurmánský zážitek.
Těstoviny si vyrábíme sami, vaříme je al dente.
Steaky grilujeme pouze z čerstvého masa býků, s šupinkovou solí a pepřem. Nakupujeme pouze maso ze zvířet chovaných na pastvě. Můžete si pochutnat na argentinském mase, na mase z Urugaye anebo Paraguaye, v tom případě vždy z plemene Black Angus a na US beef.
Naše dezerty připravujeme sami, jsou naší pýchou.
K příjemnému zážitku přispívá také prostředí. V interiéru plavou 2 páry amazonských rejnoků. Všude je čisto. Na stěnách máme veselé obrázky na téma jednotlivých jídel. V patře na vás čeká biliardový 9“stůl a klubové prostředí. Naše toalety jsou voňavé a pečlivě uklizené. S internetem se můžete spojit zdarma prostřednictvím WIFI.
Venku je Bimbo - hřiště pro děti. V létě grilujeme na dřevěném uhlí. Venkovní posezení je v teplých dnech vyhledávaným místem k posezení u nás. PRAVIDELNĚ POŘÁDÁME ZAJÍMAVÉ AKCE.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace