Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace PIZZA U REJNOKA

Jídla připravujeme z prvotřídních a vždy čerstvých surovin. Naši kuchaři pracují s chutí, práce je baví. A to spolu s originálními recepturami tvoří základ pro dokonalý gurmánský zážitek. Těstoviny si vyrábíme sami, vaříme je al dente. Steaky grilujeme pouze z čerstvého masa býků, s šupinkovou solí a pepřem. Nakupujeme pouze maso ze zvířet chovaných na pastvě. Můžete si pochutnat na argentinském mase, na mase z Urugaye anebo Paraguaye, v tom případě vždy z plemene Black Angus a na US beef. Naše dezerty připravujeme sami, jsou naší pýchou. K příjemnému zážitku přispívá také prostředí. V interiéru plavou 2 páry amazonských rejnoků. Všude je čisto. Na stěnách máme veselé obrázky na téma jednotlivých jídel. V patře na vás čeká biliardový 9“stůl a klubové prostředí. Naše toalety jsou voňavé a pečlivě uklizené. S internetem se můžete spojit zdarma prostřednictvím WIFI. Venku je Bimbo - hřiště pro děti. V létě grilujeme na dřevěném uhlí. Venkovní posezení je v teplých dnech vyhledávaným místem k posezení u nás. PRAVIDELNĚ POŘÁDÁME ZAJÍMAVÉ AKCE.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO