Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po roce a fn na navsteve zde a opet velka spokojenost. Ze sezonni nabidky tentokrat toskanska cibulacka a rajcatovy krem (nabizeny i vychlazeny-vzhledem k pocasi jsme nevyuzili) a k tomu lasagne. Vse velmi dobre. Vesmes svizny a profesionalni servis. Pro nas zkratka jistota, kdyz nas ostatni podniky neoslovi.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci navštěvujeme přibližně jednou za dva měsíce. Vždy jsme tu byli spokojeni. Proto nás velmi překvapilo, co se nám přihodilo během dnešní návštěvy. Jídlo bylo jako vždy skvělé, mile nás překvapila venkovní krytá terasa. Bohužel obsluha byla ... Řekla bych velmi nevšímavá. Příchod do restaurace 18:20. První k nám přišel pán asi do dvou minut, skvělá práce. Dal nám jídelní lístky a nechal nás v klidu vybírat. Do dvou minut byl zpátky a my si objednaly nápoje (každá vodu a nějaký slazený nápoj). V tu chvíli nám pan číšník jeden jídelní lístek vzal, i přes to že jsme objednávaly "zatím jen pití". Jakmile přinesl nápoje a jak se patří je naléval, mluvily jsme s kamarádkou o tom, že "ještě nemáme vybrané jídlo". Pán se zeptal jestli je to všechno a my řekly "zatím ano, díky". A to byla chyba. V tu chvíli se v restauraci nacházelo cca 10 lidí včetně nás. Nápoje jsme dostaly cca v 18:30. Jídlo jsme si objednávaly v 18:57 a to jen díky tomu, že jsme na sebe upozornily prázdnými skleničkami. Pan číšník vždy objednával stoly kolem nás, vždy se hned otočil zády, takže ani nebylo možné ho bez pokřikování zkontaktovat, ani jednou se nás nepřišel za těch 27 minut zeptat jestli je všechno v pořádku a to už vůbec nemluvím o slečně, která se celou dobu aktivně opírala o rám dveří a mezi lidi vyšla asi dvakrát za celých 45 minut naší návštěvy. Není to důvod se sem nevracet. Je ale pravda že během našeho půlhodinového čekání jsme několikrát přemýšlely o tom, že zaplatíme nápoje a půjdeme se najíst jinam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S manželem jsme zašli na večeři a jsme naprosto v šoku . Výborně jídlo. Dovoluji si říct luxusní a za ty peníze . Klobouk dolu. Obsluha příjemná, bezprostřední.
Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super restaurace, velmi příjemná obsluha...
Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pizza výborná, možná až moc sytá, polévka famózní, Prostředí pěkné. Ač je to kuřácká restaurace, tak v době oběda nikdo nekouřil, ani nebyl kouř cítit. Určitě přijedeme znovu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Těstoviny nedovařené, pepřová omáčka ke steaku přesolená. Jinak moc hezké prostředí i příjemná obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO