Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady

Pizza Trattoria Poděbrady je italská restaurace (pizzerie) se sídlem v Poděbradech s vlastním rozvozem pizzy a nabízených jídel. Kuchaři zde tvoří pokrmy výhradně z italských surovin jako je slanina pancetta, sýr gorgonzola, sýr taleggio, salám ventricina a další. Pizzy jsou pečené v peci za přikládání dubovým dřívím. Kuchyně se pyšní vlastním receptem na těsto na pizzu a vyrábí čtyři druhy těstovin, vše jen ze semolinové mouky. K pití může restaurace svým hostům nabídnout kvalitní italská vína a široký výběr GRAPPY (národní italský destilát).

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Super obsluha. Byli jsme zde 10. A 11.5.2019 jídlo naprosto skvělé. Pizzérie narvaná a i přes to jsme jídlo měli do 20 minut. Určitě doporučuji. Luboš

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  2

Tuto restauraci jsme se pokusili navštívit potřetí. V prvním a druhém případě nás obsluha odrazovala, že mají plno a na jídlo budeme čekat hodinu. V obou případech se místo našlo a jídlo bylo do 20 minut. Tehdy to jídlo bylo dobré, a proto jsme se i přes podivnou obsluhu rozhodli navštívit restauraci i potřetí. Nenajedli jsme se. Obsluha nás ve dveřích “vyhnala”, že mají plno a částečně pozastavili kuchyni s komentářem, že jim došlo maso. Ve 13:05!!! Neuveřitelné... Obsluze říkáme, že támhle jsou dvě volná místa (zrovna se uvolnila). Obsluha odvětila se slovy “jak chcete, ale budete čekat”. Skvělý přístup, smekám klobouk. Poděbrady plné lidí, kteří sem přijeli utratit nějaké peníze, ale tato restaurace je nechce. Této restauraci se příště vyhneme obloukem, ačkoliv do Poděbrad jezdíme často a rádi.

franbo
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Milé prostředí

Veve
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba