6 fotek

Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady

Pizza Trattoria Poděbrady je italská restaurace (pizzerie) se sídlem v Poděbradech s vlastním rozvozem pizzy a nabízených jídel. Kuchaři zde tvoří pokrmy výhradně z italských surovin jako je slanina pancetta, sýr gorgonzola, sýr taleggio, salám ventricina a další. Pizzy jsou pečené v peci za přikládání dubovým dřívím. Kuchyně se pyšní vlastním receptem na těsto na pizzu a vyrábí čtyři druhy těstovin, vše jen ze semolinové mouky. K pití může restaurace svým hostům nabídnout kvalitní italská vína a široký výběr GRAPPY (národní italský destilát).

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

  • +1

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Už dříve jsem si tu objednávala jídlo. Dnes bohužel jsem byla velmi zklamaná. Objednala jsem si pizzu domů hawai - quattro formaggi půl na půl. Hawai byla dobrá, ale drůhá půlka byla otřesná. Jen jeden sýr rozteklý aby se neřeklo že tam není sýr a maso asi hovězí které smrdělo jak nějaké psí nebo kočíčí jídlo a i to voní lépe a celkově připálené. Jsem naštvaná, zklamaná a už si tam asi nikdy nic neobjednám, protože i ty sáláty nestojí za nic. Takže za mě katastrofa.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace