Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady

Pizza Trattoria Poděbrady je italská restaurace (pizzerie) se sídlem v Poděbradech s vlastním rozvozem pizzy a nabízených jídel. Kuchaři zde tvoří pokrmy výhradně z italských surovin jako je slanina pancetta, sýr gorgonzola, sýr taleggio, salám ventricina a další. Pizzy jsou pečené v peci za přikládání dubovým dřívím. Kuchyně se pyšní vlastním receptem na těsto na pizzu a vyrábí čtyři druhy těstovin, vše jen ze semolinové mouky. K pití může restaurace svým hostům nabídnout kvalitní italská vína a široký výběr GRAPPY (národní italský destilát).

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S manželem jsme zašli na večeři a jsme naprosto v šoku . Výborně jídlo. Dovoluji si říct luxusní a za ty peníze . Klobouk dolu. Obsluha příjemná, bezprostřední.
Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super restaurace, velmi příjemná obsluha...
Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pizza výborná, možná až moc sytá, polévka famózní, Prostředí pěkné. Ač je to kuřácká restaurace, tak v době oběda nikdo nekouřil, ani nebyl kouř cítit. Určitě přijedeme znovu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO