6 fotek

Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pizza Trattoria Poděbrady

Pizza Trattoria Poděbrady je italská restaurace (pizzerie) se sídlem v Poděbradech s vlastním rozvozem pizzy a nabízených jídel. Kuchaři zde tvoří pokrmy výhradně z italských surovin jako je slanina pancetta, sýr gorgonzola, sýr taleggio, salám ventricina a další. Pizzy jsou pečené v peci za přikládání dubovým dřívím. Kuchyně se pyšní vlastním receptem na těsto na pizzu a vyrábí čtyři druhy těstovin, vše jen ze semolinové mouky. K pití může restaurace svým hostům nabídnout kvalitní italská vína a široký výběr GRAPPY (národní italský destilát).

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Tuto restauraci navštěvujeme přibližně jednou za dva měsíce. Vždy jsme tu byli spokojeni. Proto nás velmi překvapilo, co se nám přihodilo během dnešní návštěvy. Jídlo bylo jako vždy skvělé, mile nás překvapila venkovní krytá terasa. Bohužel obsluha byla ... Řekla bych velmi nevšímavá. Příchod do restaurace 18:20. První k nám přišel pán asi do dvou minut, skvělá práce. Dal nám jídelní lístky a nechal nás v klidu vybírat. Do dvou minut byl zpátky a my si objednaly nápoje (každá vodu a nějaký slazený nápoj). V tu chvíli nám pan číšník jeden jídelní lístek vzal, i přes to že jsme objednávaly "zatím jen pití". Jakmile přinesl nápoje a jak se patří je naléval, mluvily jsme s kamarádkou o tom, že "ještě nemáme vybrané jídlo". Pán se zeptal jestli je to všechno a my řekly "zatím ano, díky". A to byla chyba. V tu chvíli se v restauraci nacházelo cca 10 lidí včetně nás. Nápoje jsme dostaly cca v 18:30. Jídlo jsme si objednávaly v 18:57 a to jen díky tomu, že jsme na sebe upozornily prázdnými skleničkami. Pan číšník vždy objednával stoly kolem nás, vždy se hned otočil zády, takže ani nebylo možné ho bez pokřikování zkontaktovat, ani jednou se nás nepřišel za těch 27 minut zeptat jestli je všechno v pořádku a to už vůbec nemluvím o slečně, která se celou dobu aktivně opírala o rám dveří a mezi lidi vyšla asi dvakrát za celých 45 minut naší návštěvy. Není to důvod se sem nevracet. Je ale pravda že během našeho půlhodinového čekání jsme několikrát přemýšlely o tom, že zaplatíme nápoje a půjdeme se najíst jinam.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace