Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace Restaurace Pizza Sidonio

Pizza Sidonio se specializuje na rozvoz pizzy a salátů v Sokolově a okolí. Pizzu si můžete také přijít vyzvednout do provozovny, která sídlí ve dvoře za restaurací Koruna. Pizza je vyráběna jedině z čerstvých surovin a převážena v termoboxech pro udržení teploty.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Dnešní pizza č. 49 byla luxusní. Čekala jsem, že bude dobrá, ale předčila mé očekávání. Těsto dobré, žádná buchta, všeho dost. Takže kuchař má ode mně 1*

  • Uživatelská fotka z Pizza Sidonio
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno