Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

10 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení Pizza Restaurant Periferie

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Objednali jsme si z denní nabídky Grilované medailonky z vepřové panenky s restovanými zelenými fazolovými lusky na anglické slanině se smaženými hranolky a jemnou liškovou omáčkou. Jídlo jsem si za 20 minut vyzvedl a odvezl domů. Jídlo bylo vynikající, maso šťavnaté, zelené fazolky a lišková omáčka fantasticky ladily s chutí masa - no pohádka. Pochutnali jsme si. Určitě si brzy opět něco objednáme...

Miroslav Holub
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba