Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 110x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizza Restaurant Periferie

Italská restaurace Periferie je v prostorách Pivovarského dvora v městečku Dolní Břežany. V příjemném, moderně zařízeném prostředí restaurace pro Vás kuchaři připraví nevšední zážitek moderní gastronomie, zejména z oblasti Středomoří, za použití výhradně čerstvých a kvalitních surovin dovážených převážně z Itálie. V nabídce naleznete vynikající pizzu, připravovanou podle tradiční italské receptury v pravé peci na dřevo, široký výběr domácích těstovin, salátů a lahodných dezertů, ale také speciality z masa a ryb nebo tradiční pokrmy italské kuchyně. Denně pro Vás připravují polední menu za výhodnou cenu s pestrou nabídkou jídel, ze kterých si zajisté každý vybere. To vše skvěle doplňuje bohatá nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů, moravských a především italských vín, českého piva a v neposlední řadě výborné italské kávy a domácích limonád.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nás opět nezklamala. Jídlo bylo výborné, pivo vynikající. Zmrzlina a moučník z nabídky, kterému jsme nemohli odolat, byl famózní. Přijdeme určitě znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo vynikající, všichni jsme si moc pochutnali. Personál je ochotný a vstřícný ke všem hostům. Pivo jako křen, domácí limonády byly také moc dobré!!!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Zastavili jsme se v naší oblíbené Periferii cestou z víkendového pobytu v Plzni. Personál i jídlo bylo jako obvykle dobré, atmosféru kazily pouze neukázněné děti či spíše jejich rodiče, kteří je nechávali bez jakékoli korekce běhat po restauraci a dokonce i jezdit na koloběžce?! Osobně to považuji za velmi neohleduplné jak k personálu, který se pak musí s roznáškou jídla a pití dětem vyhýbat, tak i k ostatním hostům. Trpělivost personálu v tomto skutečně obdivuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO