Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizza Restaurant Oregano Třeboň

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsme ochutnali canneloni s kuřecím masem. Jídlo nezklamalo, ale nebylo zase nijak extra. Personál příjemný a ochotný. Relativně vyšší ceny oproti co za to dostanete.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nechali jsme si dovést pizzu. Objednávka on-line přes internet - stránky přehledné a jednoduché, rychlé doručení cca 30 minut, po Třeboni rozvoz zdarma a byla moc dobrá. Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Navštívili jsme restauraci v době oběda. Standardně nabízena polévka + 3 hlavní jídla. K pití nabízejí točený Staropramen včetně nealka. Jídlo je standardní kolem 100,-. Fajn je také otevřená zahrádka.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po velkém očekávání od nové restaurace přišlo bohužel velké zklamání. Restauraci jsme navštívili v poledne na nabídku menu. Pro mě nepochopitelně nabízí italská restaurace v poledním menu českou kuchyni a pouze jedno italské jídlo (nepochopím proč aspoň ještě nenabídne pizzu do menu). Ceny jídla relativně nízké (cca 85 Kč). Kvalitou ovšem byli pro mě opět zklamáním (rozvařené brambory). Porce byla velká. Další nepochopitelná věc je, že jsme na obědové menu (hotové jídlo) čekali téměř hodinu. Doufám, že pokud restauraci navštívíme znovu bude dojem lepší.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vše v´yborné

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO