Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Pizza Restaurant Oregano Třeboň

Přehled hodnocení
66% celkově
74% personál
74% prostředí
66% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsme ochutnali canneloni s kuřecím masem. Jídlo nezklamalo, ale nebylo zase nijak extra. Personál příjemný a ochotný. Relativně vyšší ceny oproti co za to dostanete.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nechali jsme si dovést pizzu. Objednávka on-line přes internet - stránky přehledné a jednoduché, rychlé doručení cca 30 minut, po Třeboni rozvoz zdarma a byla moc dobrá. Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Navštívili jsme restauraci v době oběda. Standardně nabízena polévka + 3 hlavní jídla. K pití nabízejí točený Staropramen včetně nealka. Jídlo je standardní kolem 100,-. Fajn je také otevřená zahrádka.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po velkém očekávání od nové restaurace přišlo bohužel velké zklamání. Restauraci jsme navštívili v poledne na nabídku menu. Pro mě nepochopitelně nabízí italská restaurace v poledním menu českou kuchyni a pouze jedno italské jídlo (nepochopím proč aspoň ještě nenabídne pizzu do menu). Ceny jídla relativně nízké (cca 85 Kč). Kvalitou ovšem byli pro mě opět zklamáním (rozvařené brambory). Porce byla velká. Další nepochopitelná věc je, že jsme na obědové menu (hotové jídlo) čekali téměř hodinu. Doufám, že pokud restauraci navštívíme znovu bude dojem lepší.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vše v´yborné

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO