Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Pizza Lázky

Restaurace Pizza Lázky disponuje moderně zařízeným interiérem, kde mohou návštěvníci ochutnat speciality italské i domácí kuchyně. Pizzerie je spojena s otevřenou kuchyní. V případě příjemného počasí lze trávit čas na zahrádce. Každý všední den je zde nabízeno zvýhodněné menu. Restaurace také poskytuje rozvoz pokrmů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Pizzerie Lázky nám nabídla příjemné prostředí pro posezení s přáteli.Z nabídky jsme vyzkoušeli výborné pizzy.Obsluha příjemná, milá a pohotová, ceny velmi přijatelné;-) V restauraci bylo úplně plno, což svědčí o její oblibě. Doporučuji!!

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno