Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 35x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Garáž

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení s bývalým kolegou u piva a pizzy, vše v pořádku, můžeme doporučit 11 Kozla i 12 Plzeň, z pizz jsme vyzkoušeli Buenos a Casseto, výborné a křupavé pizzy k naší plné spokojenosti :-) Doporučujeme!
Celkově     
personál 5
prostředí 1
jídlo 5
Chtěla jsem posedět v nekuřácké restauraci se svými dospělými syny. Bohužel zde je k dispozici piano. Vlastně proč ne, když si někdo vkusně zahraje. Ale po celou dobu naší večeře bylo toto využíváno malými dětmi, aby mlátili do kláves a u toho ječeli, jak smyslů zbavení. Kdybych chtěla navštívit dětské hřiště , asi bych byla spokojená ,ale já mála v úmyslu povečeřet a povyprávět si se syny. Příště raději půjdeme někam, kde je klid. Škoda, protože obsluha dobrá a jídlo znamenité. Jen si po náročném týdnu bohužel chci odpočinout a zde je chaos a řev a to není nic pro mě.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Steak byl velmi výborný. Skvěle jsme si pochutnali. Jen se nám příliš nelíbila rezervace přes oběd u dětského koutku.. kde byl akorát hluk a moc jsme si návštěvu neužili..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci navštěvujeme rádi z důvodu možnosti nekuřáckého prostředí, poctivých porcí jídla. dobré pizzy a blízkosti bydliště. Při poslední návštěvě bylo jídlo méně kvalitní než obvykle. Doufáme, že to byla jen momentální situace. Uvidíme příště.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nase oblibena restaurace diky moznosti nekurackeho prostředí,.ochotnemu personálu a vyborne pizzy. Ocenili bychom vetsi vyber steaku, pripadne zebra, kolena. . Maso tentokrat bxlo tdosku sussi,ale mozna jen spartny vyber. Urcite stoji za vyzkouseni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S hospodou Garáž v Pardubicích jsem velice spokojený. Výhoda je nekuřácký prostor. Jídlo bylo dobré a obsluha příjemná. Zase po čase se tam vrátím a tím doporučuji!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné posezení, výtečná pizza opět není co vytknout ba naopak pouze jen chválit. Vřele doporučuji a přeji opět Dobrou chuť a skvělou náladu všem co se sem chystají.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO