Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Garáž

Přehled hodnocení
75% celkově
81% personál
75% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 11x
3 6x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 5
prostředí 1
jídlo 5
Chtěla jsem posedět v nekuřácké restauraci se svými dospělými syny. Bohužel zde je k dispozici piano. Vlastně proč ne, když si někdo vkusně zahraje. Ale po celou dobu naší večeře bylo toto využíváno malými dětmi, aby mlátili do kláves a u toho ječeli, jak smyslů zbavení. Kdybych chtěla navštívit dětské hřiště , asi bych byla spokojená ,ale já mála v úmyslu povečeřet a povyprávět si se syny. Příště raději půjdeme někam, kde je klid. Škoda, protože obsluha dobrá a jídlo znamenité. Jen si po náročném týdnu bohužel chci odpočinout a zde je chaos a řev a to není nic pro mě.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Steak byl velmi výborný. Skvěle jsme si pochutnali. Jen se nám příliš nelíbila rezervace přes oběd u dětského koutku.. kde byl akorát hluk a moc jsme si návštěvu neužili..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci navštěvujeme rádi z důvodu možnosti nekuřáckého prostředí, poctivých porcí jídla. dobré pizzy a blízkosti bydliště. Při poslední návštěvě bylo jídlo méně kvalitní než obvykle. Doufáme, že to byla jen momentální situace. Uvidíme příště.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nase oblibena restaurace diky moznosti nekurackeho prostředí,.ochotnemu personálu a vyborne pizzy. Ocenili bychom vetsi vyber steaku, pripadne zebra, kolena. . Maso tentokrat bxlo tdosku sussi,ale mozna jen spartny vyber. Urcite stoji za vyzkouseni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S hospodou Garáž v Pardubicích jsem velice spokojený. Výhoda je nekuřácký prostor. Jídlo bylo dobré a obsluha příjemná. Zase po čase se tam vrátím a tím doporučuji!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné posezení, výtečná pizza opět není co vytknout ba naopak pouze jen chválit. Vřele doporučuji a přeji opět Dobrou chuť a skvělou náladu všem co se sem chystají.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Zašli jsme si opět na pizzu a jako vždy výborná. Já mám nejraději Adriatiku - smetana s cibulí a tuňákem. Nemá chybu. Milují jí i děti. Hrací koutek při večeři s dětma je také k nezaplacení ;)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem často,mají vynikající pivo a s jídlem jsme byli vždy spokojeni,jak s pizzou tak klasickým jídlem,kde se člověk naji a neutratí přitom moc peněz.Je zde příjemné posezení a zvláště v horním patře které je nekuřácké nám to plné vyhovuje a je tam vtipný číšník :-D Celkově personál je skvělý.Tato restaurace si na nic nehraje a to je mu sympatické,dostanete to co očekáváte a budete spokojeni.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO