Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hospoda Garáž

Stylová restaurace s dvěma velkými bary, s klasickou pecí na pizzu a nekuřáckým salónkem pro 50 hostů. V nekuřáckém salónku je dětský koutek. U restaurace je venkovní předzahrádka s kapacitou 50 hostů, která je obsluhována.  Vnitřní dispozice salónku umožňuje variabilní uspořádání stolů, a proto je tento prostor velmi vhodný pro pořádání rodinných či firemních oslav, studentských či narozeninových večírků, svatebních či smutečních hostin. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Zašli jsme si opět na pizzu a jako vždy výborná. Já mám nejraději Adriatiku - smetana s cibulí a tuňákem. Nemá chybu. Milují jí i děti. Hrací koutek při večeři s dětma je také k nezaplacení ;)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem často,mají vynikající pivo a s jídlem jsme byli vždy spokojeni,jak s pizzou tak klasickým jídlem,kde se člověk naji a neutratí přitom moc peněz.Je zde příjemné posezení a zvláště v horním patře které je nekuřácké nám to plné vyhovuje a je tam vtipný číšník :-D Celkově personál je skvělý.Tato restaurace si na nic nehraje a to je mu sympatické,dostanete to co očekáváte a budete spokojeni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO