Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 793x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Zlatý Anděl

Pizza Coloseum Zlatý Anděl je živá restaurace s tradiční italskou kuchyní, příjemnou obsluhou, úžasnou letní terasou a pestrým výběrem vín.

Denně čerstvé těstoviny, masové speciality, rizota, lehké saláty, ryby, mořské plody nebo domácí dezerty – to všechno vás čeká v Pizza Coloseum na Andělu. A pochutnáte si samozřejmě i na pravé italské pizze, kterou tu připravují v originálních pecích. Vedle stálé nabídky je každý všední den k dispozici také výhodné polední menu.

Restaurace se pyšní atraktivní polohou přímo u výstupu z metra Anděl. Z velké letní terasy je parádní výhled na pulzující pražský život. Pizza Coloseum se řídí heslem „Kdo si hraje - nezlobí“. Pro malé návštěvníky připravila dětský koutek s hračkami.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tento typ podniků běžně nevyhledávám, nicméně pracovní večeře k tomu vybízela a zase se mi potvrdilo, že jídlo je lepší průměr. Kvalita možná vysoká, ceny taktéž, ale celkové vyladění pokrmů je pro mě nedokonalé, stejně jako prezentace. Jídlo fajn, ale zážitek to není, což ve své podstatě asi ani neočekáváte. Klasická česká italská restaurace.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Opět přes obědy stejný problém, jako vždy. Personál je pomalý a neochotný. Na pití i jídlo jsme dlouho čekaly a couvert nám nepřinesli vůbec. Při placení servírka skoro nedokázala rozdělit účet a vrcholem bylo, když jsem platila dvěma stravenkami a zbytek doplácela stokorunou. Slečna si vzala bankovku a jednu stravenku se slovy, že takhle je to v pořádku. Tak jsem jí vysvětlila, že není, že platím dvěma stravenkami a zbytek doplácím hotově. Nechápu, jak si může takové chování dovolit. Nota bene v podniku, který se tváří jako lepší, přestože není.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stylová restaurace kde si na chvíli budete připadat jako v Itálii se vším všudy. Jediné co pro to musíte udělat je odpočinout si od každodenního shonu. Užijte si prostředí i jídlo!
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO