Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 789x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Zlatý Anděl

Pizza Coloseum Zlatý Anděl je živá restaurace s tradiční italskou kuchyní, příjemnou obsluhou, úžasnou letní terasou a pestrým výběrem vín.

Denně čerstvé těstoviny, masové speciality, rizota, lehké saláty, ryby, mořské plody nebo domácí dezerty – to všechno vás čeká v Pizza Coloseum na Andělu. A pochutnáte si samozřejmě i na pravé italské pizze, kterou tu připravují v originálních pecích. Vedle stálé nabídky je každý všední den k dispozici také výhodné polední menu.

Restaurace se pyšní atraktivní polohou přímo u výstupu z metra Anděl. Z velké letní terasy je parádní výhled na pulzující pražský život. Pizza Coloseum se řídí heslem „Kdo si hraje - nezlobí“. Pro malé návštěvníky připravila dětský koutek s hračkami.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo skvělé a pochutnali jsme si. Personál vlažný, dlouho jsme čekali na možnost zaplacení, až jsme sami šli k baru. Zvláštní přístup při žádosti o udělení razítka - chápu, že je to něco, co třeba restaurace nedělá, ale není nutné se po sdělení otočit na podpatku a nedat člověku ani možnost reagovat. Podobný přehlíživý přístup i v jiných pobočkách Colosea.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Coloseum je vždy jistota. Výborná pizza i těstoviny. Rizoto mi zas až tak nechutnalo. Chutná mi jejich couvert, který si můžete odnést s sebou, pokud ho nesníte na místě. Příjemné prostředí. Teráska je ideální na léto.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO