Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 223x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Průhonice

Pizza Coloseum Průhonice nabízí italskou kuchyni obohacenou nabídkou vín, příjemný vzdušný interiér, nádhernou letní zahrádku a velký dětský koutek.

Restaurace sídlí v samotném centru Průhonic, v těsné blízkosti světoznámé dendrologické zahrady a Průhonického zámku. V menu plném středomořských pochoutek nechybí pravá italská pizza, mořské plody a ryby, čerstvé domácí těstoviny, rizota, masové speciality, polévky, lehké saláty nebo dezerty.

Restaurace se řídí heslem „Kdo si hraje - nezlobí“. Průhonice se pyšní největším dětským koutkem ze všech poboček Pizza Coloseum. Malí návštěvníci se tu můžou vyřádit na dětské zahrádce s pískovištěm, spoustou hraček, skluzavkou i hradem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii je velmi příjemné prostředí a personál Vás hned na začátku mile uvítá. Měli jsme pizzu carbonara, která nejen, že dobře chutnala, ale i velmi dobře vypadala (tím chci říci, že jídlo bylo vzhledově reprezentativní). Já jsem měla lososový burger ve fitness variantě (bez housky se salátem) s vajíčkem a rajčatovou omáčkou. Byl excelentní. Manžel pizzu hodnotil jako jednu z nejlepších, které měl. Zákusek jsme si dali klasiku, a to tiramisu, které bylo také dobré, ale měli jsme už lepší. Každopádně s obsluhou i jídlem jsem byly moc spokojeni. Určitě přijdeme zas.
Restaurace Pizza Coloseum Průhonice Restaurace Pizza Coloseum Průhonice Restaurace Pizza Coloseum Průhonice
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili poprvé. Chodíme ke konkurenci:-) a chtěli jsme porovnat a poznat něco nového. Je celkem příjemná, ale ani obsluhou, ani prostředím, ani jídlem nepřekonala tu sousední, kam chodíme velmi často. Super je velké parkoviště.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO