Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 336x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Palác Myslbek

Výborná italská kuchyně, moderní interiér, parádní letní zahrádka a luxusní poloha jen pár minut od Staroměstského a Václavského náměstí – vítejte v Pizza Coloseum Myslbek.

Díky své atraktivní poloze v srdci historické Prahy patří mezi nejoblíbenější restaurace ze sítě Pizza Coloseum. Pochutnáte si tu na pravé italské pizze, denně čerstvých domácích těstovinách, lehkých salátech nebo steacích. Nechybí ani široký výběr vín z vyhlášených oblastí Itálie.

Restaurace zabírá dvě patra, horní nabízí krásný výhled na Ovocný trh. V parných měsících tu můžete posedět i na příjemné zahrádce. V Pizze Coloseum se řídí heslem „Kdo si hraje - nezlobí“. Na malé návštěvníky čeká hezký dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Neprekvapi ani nesklame. Tradicne dobre testoviny/pizza. Obzvlaste doporucuju na denni menu behem pracovniho tydne. Pomer cena/kvalita techto menu je opravdu dobra.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Italská restaurace, kde se spolehlivě dobře najíte, ať zavítáte do jakékoliv jejich pobočky. Výhodou zde je velký dětský koutek, takže o dětech po celou dobu nemusíte vůbec vědět!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Coloseum byla jedna z prvních restaurací, kam se ještě jako středoškolák zavítal na dobré jídlo a byl jsem unešen (pozn. Coloseum na Vodičkově) toto Coloseum je kvalitou o něco horší, ale stále je to skvělá restaurace. Připadá mi to ale, že všechny tyto řetězce jedou ze setrvačnosti a je to spíš sázka na jistotu, jak nepřešlápnout ve výběru, než špička v Praze a okolí, kam by se člověk vyloženě těšil.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO