Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 62x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Ostrava

Provoz originální restaurace se širokou nabídkou grilovaných steaků, ryb a mořských plodů. Ochutnejte domácí těstoviny a vynikající křupavou pizzu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci navštěvujeme opakovaně a vždy jsme zde velmi spokojeni jak s milou obsluhou, tak s vynikajícím jídlem. I dnes jsme si velice pochutnali a všem mohu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli s přáteli z Prahy a jako obvykle jsme byli spokojeni, s jídlem, pitím a zejména s příjemnou obsluhou. Ocenili jsme i hezký a čistý dětský koutek. Stůl byl připraven přesně podle přání uvedeného v naší v rezervaci, tedy vedle dětského koutku. Určitě zase přijdeme, když budeme chtít vsadit na jistotu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Parádní italská restaurace, kde mají perfektní pizzu a excelentní obsluhu. Prostředí je pěkné a designově povedené. Pro RESTU bych pak doporučil, aby lépe s restauracemi komunikovali ohledně možností využití voucherů, nebylo to poprvé, kdy v restauraci nevěděli o co jde, a až po zavolání do Prahy voucher uznali.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO