Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 223x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Na Poříčí

V jubilejní desáté restauraci z rodiny Pizza Coloseum se  řídí heslem: Včera v Itálii na trhu, dnes na vašem talíři. Za hřích tu stojí denně čerstvé těstoviny, výborná  pizza, rybí a masové speciality, nápadité saláty i lahodné domácí dezerty.

Pizza Coloseum Na Poříčí se pyšní luxusní polohou v centru Prahy a moderním stylovým interiérem. Prim hrají suroviny té nejvyšší kvality. Maso, ovoce, zeleninu, olivové oleje, bylinky, koření, máslo smetanu sem dováží přímo z Itálie.

Šéfkuchařem restaurace a zárukou stoprocentní autentičnosti jídel je rodilý Benátčan Gianluca Fabris. A co byste tu rozhodně měli ochutnat? Prvotřídní pizzu. Připravují ji v originální peci postavené na zakázku přesně podle dlouholetých zkušeností italských pizza mistrů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Z návštěvy Pizzy Collosea jsem byl spíše zklamaný. Objednali jsme si polévku, která byla veliká a opravdu dobře chutnala. Jako hlavní chod jsme si objednali pizzu a couscous. Pizzu přinesla servírka naprosto propečenou a tvrdou. Až po naší stížnosti nám pizzu bezproblému vyměnili. Toto by se ale v takovéto restauraci opravdu nemělo stát. Kuchař i servírka by měli vědět, co mohou a co nemohou hostům podávat. Druhý hlavní chod byl couscous s lososem. Porce nebyla příliš veliká a jídlo nebylo ničím vyjímečné. Hodnotil bych ho jako podprůměr. Prostředí restaurace je velmi hezké, obsluha víceméně příjemná.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Milé a ochotné uvítání při příchodu a osobní doprovod na rezervované místo. Menu jsme dostali skoro okamžitě, stejně tak jako nápoj, který byl na stole během dvou minut. Objednali jsme si špagety se slávkami a mořskými plody, byly výtečné. Restaurace je plně nekuřácká, není tam hudba a hosté hovoří mezi sebou tak, že neruší ostatní. Velice pěkné místo pro schůzky, relaxaci, dobré jídlo z nápaditého jídelního lístku a milá obsluiha. K doporučení!
Restaurace Pizza Coloseum Na Poříčí
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Se servisem jsme byli spokojení. Na hlavní jídlo jsme sice čekali déle, ale to se občas během oběda stane.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO