Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 240x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Na Poříčí

V jubilejní desáté restauraci z rodiny Pizza Coloseum se  řídí heslem: Včera v Itálii na trhu, dnes na vašem talíři. Za hřích tu stojí denně čerstvé těstoviny, výborná  pizza, rybí a masové speciality, nápadité saláty i lahodné domácí dezerty.

Pizza Coloseum Na Poříčí se pyšní luxusní polohou v centru Prahy a moderním stylovým interiérem. Prim hrají suroviny té nejvyšší kvality. Maso, ovoce, zeleninu, olivové oleje, bylinky, koření, máslo smetanu sem dováží přímo z Itálie.

Šéfkuchařem restaurace a zárukou stoprocentní autentičnosti jídel je rodilý Benátčan Gianluca Fabris. A co byste tu rozhodně měli ochutnat? Prvotřídní pizzu. Připravují ji v originální peci postavené na zakázku přesně podle dlouholetých zkušeností italských pizza mistrů.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tato pobočka je jedna z klidnějších, tedy vhodné na posezení s přáteli. Personál je ochotný. Jediné negativum byl kečup v sáčku, výborná kuchyně si to nezaslouží.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Díky Restu jsem si vzpomněl na dříve oblíbenou restauraci. Dali jsme si polévku z mořských plodů, gnochi s lososem, lasagne a nakonec tiramisu a byli jsme spokojeni. Mají krásné konvičky na čaj.
Restaurace Pizza Coloseum Na Poříčí Restaurace Pizza Coloseum Na Poříčí Restaurace Pizza Coloseum Na Poříčí Restaurace Pizza Coloseum Na Poříčí Restaurace Pizza Coloseum Na Poříčí
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO