Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 334x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Legerova

Přehled hodnocení
83% celkově
82% personál
85% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 114x
4 141x
3 47x
2 7x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
pizzu mam velmi rada a v pobocce na andelu a nebo na namesti republiky byla pokazde dobra, takze tentokrat jsem v legerove ochutnala pizzu bufalla s buvoli mozarellou a byla dobra.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace Pizzeria Coloseum Legerova je místo pro dobrou večeři, obsluha je milá a prostředí odpovídá místu pro běžnou (ne uplně slavnostní) večeři. Jídlo je italská klasika na dobré úrovni (mám oblíbenou rajčatovou / špenátovou polévku), rovněž vína (i rozlévaná) jsou dobrá za přijatelné ceny.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Coloseum mám velmi ráda, ale bohužel od té doby co mají nový jídelní lístek se hodně změnilo a to bohužel k horšímu. Když pominu ceny, které jsou už na úrovni luxusnějších restaurací, ale přitom jídlo je pořád stejné. Tak najít nápoje byl poprvé celkem problém najít. Nealko někde na začátku jídelního lístku mezi tipy, alko vzadu, teplé nápoje někde uprostřed. Navíc pokud si objednáte polévku a hlavní jídlo a k pití si objednáte juice, který chcete dolít vodou z kohoutku, tak vám sdělí, že to nejde. Naštěstí rajčatovou polévku mají stále výbornou, takže si na ní občas zajdu, ale už ne tak často jako dřív.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Byli jsme zde na jednání se známým. Překvapilo nás prostředí, bylo tam velmi příjemně. Bohužel, obsluha nic moc, nevšímala si nás a to v restauraci nebylo plno. Jídlo bylo udělané hned, ale těstoviny byly dost mastné. Celkový dojem nic moc.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí celkem příjemné, restaurace je hodně členitá. Jídlo dobré, trochu dražší. Personál milý, jen mi přijde, že občas nestíhá. Jinak na posezení s přáteli to stačí, hlučno moc není, dá se povídat.
Restaurace Pizza Coloseum Legerova Restaurace Pizza Coloseum Legerova
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dali jsme si pizzu a byla velmi dobrá, obsluhující číšník byl empatický, pozorný. Prostředí velice příjemné, není znát, že se restaurace nachází na rušné křižovatce. Uspořádání vnitřních prostor vyhovovalo našim představám, kdy jsme nechtěli být rušeni ostatními hosty.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO