Nevíte ještě co k Vánocům? Darujte voucher do restaurace.

Ukázat vouchery
11 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Pizza Coloseum Legerova

Pizza Coloseum Legerova nabízí sympatickou kombinaci italské kuchyně, elegantního moderního prostředí a profesionální obsluhy.

Restauraci najdete přímo u stanice metra I. P. Pavlova. Těšte se na pestrý výběr denně čerstvých těstovin, masové speciality, rizota, lehké saláty, ryby, mořské plody, polévky, domácí dezerty a samozřejmě i pravou italskou pizzu, kterou tu připravují v originálních pecích. Vedle stálé nabídky je každý všední den k dispozici také výhodné polední menu.

Pizza Coloseum Legerova se může pochlubit příjemným vzdušným interiérem, který hostům zajišťuje dostatečné soukromí. Řídí se tu heslem „Kdo si hraje - nezlobí“. Na malé návštěvníky čeká hezký dětský koutek.

Zobrazit více
  • +5

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

šli jsme sem na výroční večeři našeho seznámení s partnerem, příjemná náhoda byla, že jsme měli stejný stůl jako před rokem :) číšník stále něco nabízející - tu víno, tu předkrm, tu desert, tam digestiv :))) ... to mi není úplně příjemné. Bohužel nedávají kohoutkovou vodu, nejlevnější voda je Rajec za 95 Kč, což na účtu dost svítí! a nepotěší. Na restauraci tohoto typu, kde cenová kategorie jídel je průměrně 230Kč je skoro samozřejmostí nabídnout vodu zdarma, natož když si objednáme víno.to zklamalo. Jinak doporučuji polévku z mořský plodů, která opravdu zasytí :)

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace