Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 300x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Legerova

Pizza Coloseum Legerova nabízí sympatickou kombinaci italské kuchyně, elegantního moderního prostředí a profesionální obsluhy.

Restauraci najdete přímo u stanice metra I. P. Pavlova. Těšte se na pestrý výběr denně čerstvých těstovin, masové speciality, rizota, lehké saláty, ryby, mořské plody, polévky, domácí dezerty a samozřejmě i pravou italskou pizzu, kterou tu připravují v originálních pecích. Vedle stálé nabídky je každý všední den k dispozici také výhodné polední menu.

Pizza Coloseum Legerova se může pochlubit příjemným vzdušným interiérem, který hostům zajišťuje dostatečné soukromí. Řídí se tu heslem „Kdo si hraje - nezlobí“. Na malé návštěvníky čeká hezký dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Toto je jedna z posledních poboček Colosea, kam jsme doposud nezavítali. Jelikož jsme měli pozitivní doporučení od kamaráda, nebylo nač čekat. Ve čtvrtek večer opravdu nebylo narváno, o to více se nám zde líbilo. Člověk by ani nevěřil, že za okny je Legerova ulice plná aut. Interiér je příjemně útulný. Přemýšlím, jak se vyjádřit o jídle, které bylo prostě boží. Jako předkrm mi posloužily krevetky s nějakou omáčkou, má krásná paní si tradičně dala kozí sýr s medem. Oba jsme poté podlehli své živočišné chuti po stejku. Flank stejk byl sice trošičku tuzší, než jsem zvyklý ze Stejkárny, ale byl to prostě flank stejk, jak ho mám rád. Dokonale jsme se poté odbourali kávou a zákuskem. Vše doplňovala vynikající italská šardonka. Obsluha byla milá, pozorná a profesionální a tím si také zasloužila pořádný tuzér. Rozhodně doporučuji návštěvu a ačkoliv jsem byl nejvíce spokojen v pobočce ve Vysočanech, tato také není k zahození.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO