Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 71x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Kladno

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
90% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 36x
4 28x
3 7x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do pizerie Coloseum v Kladně chodíme často a rádi, i tentokrát jsme si pochutnali v příjemném prostředí restaurace. Obsluha však byla tentokrát jak ve zpomaleném filmu. Přestože v restauraci bylo jen několik obsazených stolů, personál si moc nevšímal, že máme prázdné skleničky, nebo že po nabídce jídelního lístku na kávu a dezert čekáme půl hodiny .... pak už jsme si opravdu žádnou kávu a dezert nedali. Je to škoda. Velmi záleží na tom, kdo má zrovna službu, protože jiné dny s jinou směnou měl personál stále přehled o tom, co máme na stole - a tak to má být.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza jako vždy bez chyby. Víno také dobré. Personál ochotný. Nabídl nám jejich věrnostní kartičku, takže teď do restaurací Colosea budeme chodit více, abychom si užili nabízené slevy a ostatní bonusy :o)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí. Ani si neuvědomíte, že jste v nákupním centru. Personál milý, rychlý, bez problému. U nabízených pizz jsme si přidali ingredience dle naší chuti. Nemělo to chybu. Je vidět, že pizzu opravdu umí. Jako v Itálii. Dezert také vynikající. Přijdeme zase někdy ;o)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bohužel jsem byl zklamán..po hodine čekání na jídlo(v poloprazdne restauraci)..Cena neodpovídá kvalitě...slabší nápaditost v přípravě jídla a personál nevsimavy
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dnešní návštěva byla velice příjemná, personál moc milý, jídlo bylo výborné, včetně dezertů a kávy. Výhodou je, že v restauraci není přeplněno a je tam klídek, nikdo vás pro večeři nebo rande neruší... Perfektní osvětlení!
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídelní lístek čekání 10min. Bez doporučení aktuální nabídky ač byla vypsána za barem. Příjemný personál. Vynikající minestrone s krupavou zeleninou. Pozitivní cenově díky vernostnimu programu bakarta.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jelikož praktikuji sociologický výzkum na samičky homo homo sapiens, zkusil jsem si pokus i v tomto restauračním zařízení. Záměr prozrazovat nebudu, ale můžu říct, že It will be legen ..... wait for it .....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Přiznávám, že teď jsem trochu na tuto restauraci tvrdý, ale řetězec jako je tento, by měl víc zapracovat na servírovaných pokrmech - chce to zkrátka ještě vyladit.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO