Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 71x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Kladno

Nejnovější restaurace Pizza Coloseum v OC Central.
Elegantní a útulná s příjemnou atmosférou přímo v srdci Kladna. Restauraci naleznete v přízemí u hlavního vchodu do obchodního centra. Pokud přijedete autem, v podzemních garážích je parkovné zdarma.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do pizerie Coloseum v Kladně chodíme často a rádi, i tentokrát jsme si pochutnali v příjemném prostředí restaurace. Obsluha však byla tentokrát jak ve zpomaleném filmu. Přestože v restauraci bylo jen několik obsazených stolů, personál si moc nevšímal, že máme prázdné skleničky, nebo že po nabídce jídelního lístku na kávu a dezert čekáme půl hodiny .... pak už jsme si opravdu žádnou kávu a dezert nedali. Je to škoda. Velmi záleží na tom, kdo má zrovna službu, protože jiné dny s jinou směnou měl personál stále přehled o tom, co máme na stole - a tak to má být.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza jako vždy bez chyby. Víno také dobré. Personál ochotný. Nabídl nám jejich věrnostní kartičku, takže teď do restaurací Colosea budeme chodit více, abychom si užili nabízené slevy a ostatní bonusy :o)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí. Ani si neuvědomíte, že jste v nákupním centru. Personál milý, rychlý, bez problému. U nabízených pizz jsme si přidali ingredience dle naší chuti. Nemělo to chybu. Je vidět, že pizzu opravdu umí. Jako v Itálii. Dezert také vynikající. Přijdeme zase někdy ;o)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO