Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 94x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Chodov

Přehled hodnocení
83% celkově
81% personál
85% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 32x
4 43x
3 17x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moc prijemna restaurace, jen ze zacatku si nas obsluha moc nevsimala, takze jsme nedostali ani druhy jidelni listek a pak po dlouhe dobe prisli objednat. Bohuzel objednavku spletli a prinesli jine jidlo, ale nebyl problem jidlo vymenit, jen opet byl problem odchytit cisnika. Spagety s krevetami byly vyborne, vse cerstve. Jako zakusek jsme meli mascarpone s jahodami a to bylo take moc dobre. Takze za jidlo jednicka
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Opět obsluha vůbec nestíhala, nebyly prostřené stoly ani nachystaný couvert. Jídlo bylo v pořádku a za celkem slušnou cenu. Chodím sem celkem často a po poledni je tenhle problém vždycky.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Po 12. hodině se do Colosea a oběd chodit nedá. Obsluha vůbec nestíhá, na jídlo si počkáte i půl hodinky a stoly jsou neuklizené. Jídlo bylo na chuť dobré, ale to je tak všechno.
Restaurace Pizza Coloseum Chodov
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo (pizza) bylo dobré, ovšem obsluha tak nějak chladně a neosobně úslužná (krom jedné paní, která nás uváděla, ta byla milá a příjemná). Zklamáním pak byly tři skutečnosti - točené pivo pouze Stella, což je v Česku trochu trapné (jako by v restauraci v Paříži nabízeli pouze italské víno - samozřejmě nic proti jeho kvalitě, ale bylo by to dost divné), ale budiž, to bylo to nejmenší. Horší už to bylo s cenou za třetinku obyčejné nesycené pramenité vody, která byla vyšší než třetinka onoho piva (to už v době, kdy vám v mnoha restauracích natočí zdarma stejně kvalitní vodu z kohoutku, připomíná praktiky "šmejdů") a vysloveně podvedení jsme se cítili, když jsme při placení zjistili, že pizza v bezlepkové úpravě je o 50 Kč dražší. To samo o sobě problém není, ale nikdo Vás na to při objednávce neupozorní a v jídelním lístku, kde je dvoustrana s pizzami a s nabídkou, že vybrané Vám připraví i bezlepkové, o tom není ani slovo. Teprve doma na internetu jsme v jídelním lístku objevili patřičné upozornění, ovšem o 8 stran jinde, pod nabídkou těstovin. Ale když zrovna jdete na pizzu, tak si prostě nečtete mnohastránkový lístek od začátku do konce... To je podobné jako praktiky některých pojišťoven s těmi poznámkami pod čarou a drobounkým písmem. Proč to nenapsat i k těm pizzám? No asi aby se jich víc prodalo, že se host cítí obelhán, to už je fuk...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Těstoviny penette z poledního menu byly velmi dobré, jen ta cena byla lehce nadsazená. Jinak je ale celkový dojem pozitivní, obsluha byla milá, všímavá a celkem rychlá.
Restaurace Pizza Coloseum Chodov
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dneska padla volba při obědě v Coloseu na plněný paprikový lusk s bramborem. Upřímně řečeno, italská restaurace by taková jídla dělat radši neměla. Málo masa a chuťově nevýrazné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Co jiného si dát v italské restauraci k obědu, než pizzu :-) Ta se dneska moc povedla a za 99,- Kč chutnala skvěle. Obsluha se velmi snažila a byla i celkem rychlá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Další z obědů v Pizza Coloseum na Chodově. Tentokrát byl zážitek příjemný. Obsluha byla celkem rychlá, na nic jsme moc dlouho nečekaly. Jídlo bylo chuťově dobré a za slušnou cenu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Hromadný oběd s kolegy venku - pizza z poledního menu skvělá (navíc za 99Kč), ostatní jídla rovněž velmi dobrá, možnost dát si Coronu rovněž není k zahození, jen škoda, že nezbyl čas na dezert.. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO