Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 186x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Chodov

    

Všechny restaurace Pizza Coloseum jsou jako „italské náměstí pro setkávání moderních lidí, kteří vědí jak si užít restauraci.” Pizza Coloseum je síť originálních restaurací se širokou nabídkou grilovaných steaků, ryb a mořských plodů. Ochutnejte domácí těstoviny a vynikající křupavou pizzu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tak jako jiz tradicne bylo jidlo (pizza quattro formaggi) dobre az vyborne, presonal velmi mily a prostredi klidne a ciste. Jinymi slovy: zase lze jen doporucit.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza Coloseum na Chodově opět nezklamala a splnila veškerá očekávání spojená s rodinným obědem s dětmi. Doufejme, že s dokončením dostavby Centra Chodov, bude Pizza Coloseum 'více vidět' a zvýší se i počet hostů mimo obědy ve všedních dnech.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ani tentokrát Coloseum nezklamalo, příjemná obsluha a výborné jídlo. Jen nechápu, proč přestali nosit před jídlem pečivo s česnekovým máslem, které bývalo VYNIKAJÍCÍ :-)
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO