Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 184x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Chodov

    

Všechny restaurace Pizza Coloseum jsou jako „italské náměstí pro setkávání moderních lidí, kteří vědí jak si užít restauraci.” Pizza Coloseum je síť originálních restaurací se širokou nabídkou grilovaných steaků, ryb a mořských plodů. Ochutnejte domácí těstoviny a vynikající křupavou pizzu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ani tentokrát Coloseum nezklamalo, příjemná obsluha a výborné jídlo. Jen nechápu, proč přestali nosit před jídlem pečivo s česnekovým máslem, které bývalo VYNIKAJÍCÍ :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodím celkem pravidelně, tak můžu srovnávat jednotlivé návštěvy mezi sebou. :-) Tentokrát vše proběhlo bez problémů, paní servírka byla velmi milá, ochotná a pozorná. Jídlo bylo rychle servírováno a dobře dochuceno. Nemám výhrady.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Zašli jsme s manželem na nedělní večeři. V restauraci nás nebylo moc, jídlo, jsme dostali téměř okamžitě po objednání. Na jídle jsme si pochutnali, ochutnali jsme i víno, které bylo také dobré. Personál je standardně velmi ochotný a milý.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO