Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 112x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Chodov

Síť originálních restaurací se širokou nabídkou grilovaných steaků, ryb a mořských plodů. Ochutnejte domácí těstoviny a vynikající křupavou pizzu. Nový jídelní lístek s novými sjednocenými super cenami. Nová piva, nová vína, nové koktejly a limonády. Party sety a dobroty k Vašim drinkům. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostory restaurace jsou velmi pěkné, čisté a upravené, takže posezení zde je velmi příjemné. Vyhrazené jsou prostory pro nekuřáky a kuřáky zvlášť. Jídelní lístek je pestrý a všechna jídla, co jsme si objednali (bylo nás šest a každý měl něco jiného), byla vynikající chuti a na talíři pěkně upravena. Tuto restauraci rozhodně doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bála jsem se po negativních recenzích tuto pobočku navštívit, ale buď jsem měla velké štěstí, anebo se zlepšili. :-) Obsluha milá a pozorná a jídlo vynikající (a to jsem náročná, co se těstovin týče). Objednaly jsme si s kamarádkou bruschettu a každá jiné těstoviny a všechno bylo na jedničku. Rozlévané růžové víno taktéž vynikající a skvěle vychlazené (mělo by být samozřejmostí, ale ne všude tomu tak je). Za mě tedy pro tentokrát velká spokojenost a doufám, že se nezhorší! :-)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Těšila jsem se na oblíbenou polévku z mořských plodů, kterou si v Coloseu ráda dávám jako hlavní jídlo. Bohužel tady mě velmi zklamala. Nejen že v ní chyběla inzerovaná rajčata, v polévce jsem nenašla ani slávky a navíc byla celá hrozně přesolená. Škoda. :-(
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO