Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 93x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Chodov

Síť originálních restaurací se širokou nabídkou grilovaných steaků, ryb a mořských plodů. Ochutnejte domácí těstoviny a vynikající křupavou pizzu. Nový jídelní lístek s novými sjednocenými super cenami. Nová piva, nová vína, nové koktejly a limonády. Party sety a dobroty k Vašim drinkům. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Opět obsluha vůbec nestíhala, nebyly prostřené stoly ani nachystaný couvert. Jídlo bylo v pořádku a za celkem slušnou cenu. Chodím sem celkem často a po poledni je tenhle problém vždycky.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Po 12. hodině se do Colosea a oběd chodit nedá. Obsluha vůbec nestíhá, na jídlo si počkáte i půl hodinky a stoly jsou neuklizené. Jídlo bylo na chuť dobré, ale to je tak všechno.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo (pizza) bylo dobré, ovšem obsluha tak nějak chladně a neosobně úslužná (krom jedné paní, která nás uváděla, ta byla milá a příjemná). Zklamáním pak byly tři skutečnosti - točené pivo pouze Stella, což je v Česku trochu trapné (jako by v restauraci v Paříži nabízeli pouze italské víno - samozřejmě nic proti jeho kvalitě, ale bylo by to dost divné), ale budiž, to bylo to nejmenší. Horší už to bylo s cenou za třetinku obyčejné nesycené pramenité vody, která byla vyšší než třetinka onoho piva (to už v době, kdy vám v mnoha restauracích natočí zdarma stejně kvalitní vodu z kohoutku, připomíná praktiky "šmejdů") a vysloveně podvedení jsme se cítili, když jsme při placení zjistili, že pizza v bezlepkové úpravě je o 50 Kč dražší. To samo o sobě problém není, ale nikdo Vás na to při objednávce neupozorní a v jídelním lístku, kde je dvoustrana s pizzami a s nabídkou, že vybrané Vám připraví i bezlepkové, o tom není ani slovo. Teprve doma na internetu jsme v jídelním lístku objevili patřičné upozornění, ovšem o 8 stran jinde, pod nabídkou těstovin. Ale když zrovna jdete na pizzu, tak si prostě nečtete mnohastránkový lístek od začátku do konce... To je podobné jako praktiky některých pojišťoven s těmi poznámkami pod čarou a drobounkým písmem. Proč to nenapsat i k těm pizzám? No asi aby se jich víc prodalo, že se host cítí obelhán, to už je fuk...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO