Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 361x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Budějovická

Přehled hodnocení
82% celkově
82% personál
81% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 131x
4 163x
3 55x
2 11x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace primo na metru. Prijemny personal, dobre jidlo, detsky koutek, zahradka. Doporucuji navstevu s detmi, detske jidlo k hlavnimu jidlu dostanete zdarma.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Obecně nemám síť Coloseum příliš v lásce, ale tahle provozovna dělá i snídaně, což se mi moc líbí. Nejsou ani drahé a dobře se tady najíte. Obsluha sice není stoprocentní, ale v pořádku.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Na pizzu jsme čekaly cca 1 hod a 15 min !!, bylo nám vysvětleno, že je to kvůli tomu, že si kamarádka objednala pizzu bezlepkovou - zajímavý argument...:-)celkově obsluha velmi laxní, pomalá, neochotná..takže za mne tentokrát velmi podprůměrný zážitek !
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je vyborne pripravena na detske zakazniky a rodiny. Maji vlastni casopis pro deti, detske menu - zdarma k jidlu rodicu, dostatek zidlicek, detsky koutek. Restaurace je prostorna a personal byl prijemny. Diky!
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Pravidelně chodím do Pizza Coloseum v Průhonicích, kde jsem opravdu spokojená jak s jídlem, tak s velmi ochotným personálem. Jelikož byl pracovní týden, zašla jsem s kolegyní do Colosea na Budějovické. K jídlu jsme měli bramborové noky a hovězím a špenátem a smaženou tresku s hráškovým rizotem. Obojí bylo z denního menu. Musím říci, že chuťově byl znát velký rozdíl mezi jídlem z denního menu a pokrmy ze stálé nabídky. Nevím přesně, zda to bylo tím nebo pobočkou této sítě pizzerií. Nijak by mi to nevadilo, kdyby číšník, který nás obsluhoval, doslova neumíral při každém požadavku nebo pohybu. Bylo vidět, že ho tato práce evidentně vůbec nebaví.. ..Jelikož stejně bude nadále chodit do Průhonic, kde to mám ráda, nijak jsem se tím nezaobírala. Jen kolegyni to přišlo líto......Obecně má pizzerie Coloseum jednu z nejlepšíh pizz a nejlepší bramborové noky, takže budu věrná i nadále:-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO