6 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Pizza Coloseum Budějovická

Pizza Coloseum Budějovická nabízí italskou kuchyni, elegantní interiér, profesionální servis a příjemnou letní zahrádku s venkovním grilem, na kterém vám připraví skvělé steaky.

Těšte se na pestrý výběr denně čerstvých těstovin, masové speciality, rizota, lehké saláty, ryby, mořské plody, polévky, domácí dezerty a samozřejmě i pravou italskou pizzu, kterou tu připravují v originálních pecích. Široká je také nabídka vín z Moravy, Itálie, Francie a Chile.

Pizza Coloseum Budějovická myslí i na ty nejmenší, vyřádit se můžou ve velkém dětském koutku se spoustou hraček a televizí.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

  • +6

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Dávám takovéto hodnocení vzhledem k tomu, že jsem dostal zcela jiné jídlo, než jsem objednal. Po upozornění obsluhy, mi bylo zděleno, že Paní, co objednávku přijímala, šla již domů. Následně se mne nová obsluha zeptala co s tím, což já jako zákazník asi nevyřeším...Navrhl jsem, že objednávku ponecháme, vzhledem k časovému presu...ale že doufám v kompenzaci na účtu. V průběhu jídla nám bylo nabídnuta ještě káva, vzhledem k tomu, že kávu nepiji, jsem to odmítl...O to větší překvapení bylo, když jsem si přečetl po zaplacení účet. Nejenom, že jsem nedostal žádnou slevu, ale bylo mi napočítáno jídlo, které jsem si neobjednal, za plnou cenu, která byla ještě vyšší, než u mé objednávky. Chování obsluhy, proto hodnotím, jako velice neprofesionální a neschopné uznat svou chybu, natož ji nějakým způsobem napravit a neztratit, tak zákazníka. Tuto Restauraci nedoporučuji a budu se snažit aby ji nenavštívil ani nikdo z mého širokého okruhu přátel a rodiny.

  • Restaurace Pizza Coloseum Budějovická
Všechna hodnocení

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace