Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizza Kaffe Milenium

Restaurace nabízí klidné posezení s dětským koutkem v příjemném prostředí se širokým výběrem pizz, poledního menu a různých variací salátů, těstovin, steaků a dezertů, také moravská a italská vína, plzeňské pivo.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní obsluha, perfektní kuchař! Takhle spokojen jsem v restauraci již hodně dlouho nebyl! Dle mého nejlepší v Liberci.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Výborné jídlo, příjemná obsluha, malé popletení objednávky jsme tedy ani neřešili:) výborné carpaccio ze svíčkové, tomatová polévka, pizza čtyři druhy sýrů a výborná káva na závěr. Jedinou, ale za to velkou výtkou je dětský koutek - příjemné prostředí tak narušené kraválem odložených uřvaných harantů... v době večeře, kdy očekáváte nějaký klid a soukromí...
Restaurace Pizza Kaffe Milenium
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO