Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Pizza Bar San Marco

Široká nabídka výtečné pizzy, salátů a dalších specialit dělá z Pizza Bar San Marco jednu z nejoblíbenějších pizzerií v Třebíči.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Co si tak pročítám hodnocení pizzerie, tak k nápravě chování personálu bohužel nedošlo. Jedna skupina se chová mile, profesionálně, za to ta druhá, jak jsou tam ty dvě mladé "slečny" servírky, ty se chovají opravdu neslušně, neprofesionálně. Kdo sedí poblíž personálu, poslouchá různé hodnocení zákazníků od servírek které se nesnaží mluvit ani diskrétně.. Myslím si, že trošku pokory a úcty k lidem by jim neuškodilo, ony jsou tam snad pro nás aby obsluhovaly a ne hodnotily lidí, ještě před ostatními zákazníky. Je mi líto, že tak kazí pověst podniku, prostředí je tam příjemné, ale nikdo se zbytečně nechce potkávat s nafrněnýma holkama, které se na základě nějaké osobní nesympatie chovají k lidem neslušně. Já to zapotřebí také nemám ani prožívat ani poslouchat, tak pizzu oželím a nebo půjdu ke konkurenci. Majitel by měl už zakročit, neb ty holky se chovají jak kdyby jim to tam patřilo vč . zákazníků..

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Přijdu, objednám dvakrát kapsu Paolo, bylo mi řečeno že za 20 minut to bude tak jsem se po cca 20ti minutách vrátil. Dojdu tam a měl jsem nachystanou jen jednu krabici, tak říkám že jsem chtěl dvě ale hned mi skočila do řeči a byla dost nepříjemná, že jsem objednal jen jednu. Poprosil jsem tedy ještě o jednu, zaplatil a chvíli počkal. Během pár minut byla hotová, protože zrovna dělali další. Vzal jsem krabici a spokojeně odešel, jenže doma čekalo tohle překvapení. So teď lituji, že jsem se nepodíval hned.

 • Uživatelská fotka z Pizza Bar San Marco
Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

 • Uživatelská fotka z Pizza Bar San Marco
Petr Trojan
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno