Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bruk Pizza Bar

Přehled hodnocení
64% celkově
64% personál
61% prostředí
59% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Druhá návštěva této restaurace. Vnitřní prostředí by mohlo být lepší. Jídlo takový průměr, určitě je co zlepšovat. Škoda, že na to tak kašlou, na to že jsou přímo centru.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Další návštěva tohoto podniku. Prostředí není špatné, ale mohlo by být lepší. Ohledně pití mi chybí kofola, jsou zde jenom nealka podávané ze skla. Pizza byla takovej střed.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem na pizzu pravidelně a opět jsme byli spokojení. Pizza čerstvá, bohatě obložená. Zpočátku jsme byli sami v lokále, pak přišlo několik kuřáků a nekuřácké prostory byly rázem plné kouře. Nejsou totiž nijak oddělené, místnosti jsou volně propojené.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
První návštěva v této restauraci. Prostředí takové průměrné, alespoň v zimním období. V létě to možná bude lepší. Pizza ani dobrá a ani špatná. Ve většině restauracích dělají lepší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Prostřední podniku celkem takové obyčejné, bylo tam i chladno. Pizza taková co neurazí a ani nenadchne člověka. Stůl k jídlu je celkem nízký, takže musí clověk být celkem skrčen. Kdo není náročný, tak by tam mohl být spokojený.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Pizza Bruk takový střed pizzách. Znám daleko lepší pizzy, ale každý má jinou chuť. Ja přístě další návštěvu zde neabsolvuju. Radši vyzkouším něco nového nebo svoji oblibenou stálici.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Bruk Pizza Bar
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pizza byla výborná z čerstvých surovin, na výběr jen 12 druhů. Míchané drinky byly jen na průměrné úrovni: výběr ze 6druhů, servírování a zdobení mohlo být nápaditější, vždy jen kolečko pomeranče. V celém lokále bylo dost zakouřeno a hlučno, přestože byly obsazené jen 4stoly- křičící a pobíhající děti.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO