Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bruk Pizza Bar

Přehled hodnocení
66% celkově
66% personál
61% prostředí
58% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem na pizzu pravidelně a opět jsme byli spokojení. Pizza čerstvá, bohatě obložená. Zpočátku jsme byli sami v lokále, pak přišlo několik kuřáků a nekuřácké prostory byly rázem plné kouře. Nejsou totiž nijak oddělené, místnosti jsou volně propojené.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
První návštěva v této restauraci. Prostředí takové průměrné, alespoň v zimním období. V létě to možná bude lepší. Pizza ani dobrá a ani špatná. Ve většině restauracích dělají lepší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Prostřední podniku celkem takové obyčejné, bylo tam i chladno. Pizza taková co neurazí a ani nenadchne člověka. Stůl k jídlu je celkem nízký, takže musí clověk být celkem skrčen. Kdo není náročný, tak by tam mohl být spokojený.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Pizza Bruk takový střed pizzách. Znám daleko lepší pizzy, ale každý má jinou chuť. Ja přístě další návštěvu zde neabsolvuju. Radši vyzkouším něco nového nebo svoji oblibenou stálici.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Bruk Pizza Bar
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pizza byla výborná z čerstvých surovin, na výběr jen 12 druhů. Míchané drinky byly jen na průměrné úrovni: výběr ze 6druhů, servírování a zdobení mohlo být nápaditější, vždy jen kolečko pomeranče. V celém lokále bylo dost zakouřeno a hlučno, přestože byly obsazené jen 4stoly- křičící a pobíhající děti.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO