Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bruk Pizza Bar

Provoz pizza baru. Nabízí zde alkoholické a nealkoholické i míchané nápoje, saláty a pizzy. Milovníkům kávy nabízí exkluzivní italskou kávu Corsini a chuťovky v podobě výběru káv z celého světa, včetně Jamaica blue mountain.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem na pizzu pravidelně a opět jsme byli spokojení. Pizza čerstvá, bohatě obložená. Zpočátku jsme byli sami v lokále, pak přišlo několik kuřáků a nekuřácké prostory byly rázem plné kouře. Nejsou totiž nijak oddělené, místnosti jsou volně propojené.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
První návštěva v této restauraci. Prostředí takové průměrné, alespoň v zimním období. V létě to možná bude lepší. Pizza ani dobrá a ani špatná. Ve většině restauracích dělají lepší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Prostřední podniku celkem takové obyčejné, bylo tam i chladno. Pizza taková co neurazí a ani nenadchne člověka. Stůl k jídlu je celkem nízký, takže musí clověk být celkem skrčen. Kdo není náročný, tak by tam mohl být spokojený.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO