Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bruk Pizza Bar

Provoz pizza baru. Nabízí zde alkoholické a nealkoholické i míchané nápoje, saláty a pizzy. Milovníkům kávy nabízí exkluzivní italskou kávu Corsini a chuťovky v podobě výběru káv z celého světa, včetně Jamaica blue mountain.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Druhá návštěva této restaurace. Vnitřní prostředí by mohlo být lepší. Jídlo takový průměr, určitě je co zlepšovat. Škoda, že na to tak kašlou, na to že jsou přímo centru.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Další návštěva tohoto podniku. Prostředí není špatné, ale mohlo by být lepší. Ohledně pití mi chybí kofola, jsou zde jenom nealka podávané ze skla. Pizza byla takovej střed.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem na pizzu pravidelně a opět jsme byli spokojení. Pizza čerstvá, bohatě obložená. Zpočátku jsme byli sami v lokále, pak přišlo několik kuřáků a nekuřácké prostory byly rázem plné kouře. Nejsou totiž nijak oddělené, místnosti jsou volně propojené.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO