Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar Svatý Florian

Rodinný pivovar Svatý Florián je součástí hotelu Císař Ferdinand, který se nachází v prostorách původní sladovny, dnešní pivnice. V lednu roku 2011 se pivovarský hotel dočkal zvětšení prostor i nabízeného sortimentů piv, nyní se v pivovaru dočkáte světlé i tmavé jedenáctky a špekového piva třináctky. Nabídka teplých i studených jídel či nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Již po druhé jsem zavítal na Loket a do restaurace Svatý Florian a mohu jen doporučit. Velice milý personál, výborné jídlo a vynikající pivko. David Pospíšil
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Domácí pivovar u sv. Floriána jsme navštívili již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Výběr jídla není nikterak široký a ceny jsou také trochu výš, ale vše co jsme si dali bylo výborné a k tomu jejich domácí pivko - mňam!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Pivovar Svatý Florian
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO