Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovarský dvůr Chýně

Přehled hodnocení
75% celkově
97% personál
80% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsme vyrazili v rámci nedělního výletu. Je prostředím krásná, obsluha velice vstřícná a příjemná, chodí se průběžně ptát, zda nám něco nechybí apod., pivo je skutečně velmi dobré (můžete si koupit i petku s sebou). Jenže. Jídla jsou zde docela drahá, v podstatě o stokorunu dražší, než kdekoli po Praze. A když jídlo ochutnáte, nevidíte důvod. Jídlo bylo dobré, ale nijak převratné, hospodská klasika, u které tedy nerozumím nastavené cenové politice.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá, moc milá obsluha. Jídlo dobré, porce obrovské. Ceny jsou poněkud nadprůměrné, ale kvalita jídla je opravdu vysoká. Moc příjemné prostředí v prostorách pivovaru, veliké hřiště pro děti, dost míst k parkování. Stojí za to navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mohu jen doporučit! Klidné prostředí vhodné jak na večeři rodinnou, obchodní tak i romantickou. Velký výběr jídla, personál milý a vstřícný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost ! Personál je velmi příjemný, jídlo výborné ! Dával jsem si ,,Šéfův špíz s bramboráčky,, - můžu jen doporučit. Kolega byl se steakem také spokojen !
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Za ty prachy je jídlo dost drahé a nekvalitní, steaky sice správně upravené, ale zvejkacka, za 400kc 200g. Celkově žádná sláva. Hosti: Rusava apod.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO