Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovarský dvůr Chýně

 V příjemném prostředí se stylovým nábytkem můžete být součástí mistrovského díla sládků. Pivo se vaří před vašimi zraky v měděných varnách, které se nachází přímo v této restauraci. Pivo je vyráběno proslulou českou technologií s použitím tradičních surovin, tj. sladu, chmele a vody.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsme vyrazili v rámci nedělního výletu. Je prostředím krásná, obsluha velice vstřícná a příjemná, chodí se průběžně ptát, zda nám něco nechybí apod., pivo je skutečně velmi dobré (můžete si koupit i petku s sebou). Jenže. Jídla jsou zde docela drahá, v podstatě o stokorunu dražší, než kdekoli po Praze. A když jídlo ochutnáte, nevidíte důvod. Jídlo bylo dobré, ale nijak převratné, hospodská klasika, u které tedy nerozumím nastavené cenové politice.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá, moc milá obsluha. Jídlo dobré, porce obrovské. Ceny jsou poněkud nadprůměrné, ale kvalita jídla je opravdu vysoká. Moc příjemné prostředí v prostorách pivovaru, veliké hřiště pro děti, dost míst k parkování. Stojí za to navštívit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO