Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovarský dvůr Chýně

Restaurace Pivovarský dvůr nabízí svým zákazníkům posezení v příjemném interiéru se stylovým nábytkem. Pivo se zde vaří před zraky zákazníků v měděných varnách, které se nachází přímo v restauraci. Jídelní lístek zde obsahuje vynikající pokrmy české kuchyně, pochutná si zde i náročnější strávník. Každý všední den nabízí v této restauraci také polední menu za lidové ceny. Prostory podniku jsou vhodné pro pořádání svateb, oslav, večírků, firemních rautů a mnoha dalších společenských akcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyzkoušeli jsme cestou z hor na základě kladných hodnocení zde a musím se přidat s naprostou spokojeností. Dvě obsluhující dámy jsou naprosto úžasné, usměvavé, velmi milé i proaktivní. Kuchyně pracuje také na výbornou, vše nám moc chutnalo.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Neděle navštívili restauraci Pivovarský dvůr Chýně. V útulné a tiché místnosti. V restauraci bylo málo lidí. Přátelští číšníci pracoval rychle. Pivovar vaří výborné pivo! Objednali jsme si vepřové koleno a polévku v chlebu. Všechno bylo velmi chutné. Priidu s přáteli znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V uvedené restauraci jsme byli nadmíru spokojeni a vřele a moc doporučuji všem k příjemnému posezení s příjemnou obsluhou a co jiného za vinikající jídlo jsme zaplatili velice slušné peníze. Prostě fakt doporučuji. Blažej Kružliak
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO