Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská restaurace Svijany

Přehled hodnocení
71% celkově
65% personál
80% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
tak tato restaurace/hospoda je naprostá katastrofa. Jídlo, které už něco pamatovalo, obsluha, která nemá zájem vám poskytnout nějakou službu, prostředí, které usnulo před rokem 89. Jediné pozitivum je velký výběr piva Svijany a i velmi příjemná chuť.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pivo dobré, jídlo také, kolega dokonce zvládnul dvě porce. Prostředí příjemné. Potěší téměř kompletní nabídka sortimentu svijanského pivovaru, jenom absence pšeničného piva mě zklamala.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsem tu hlavně za jiným účelem, který stejně nevyšel. Hospůdka je to velmi příjemná a jídlo nabízí vynikající. Jen obsluha si nás nějak zvláště nevšímá (sedím tu už přes půl hodiny na suchu). Asi byla slyšet má upřímná "recenze" Svijanského Vozky... A taky jsem za dnešek zklamaný, že nemají pšenici. Byl jsem tu zatím dvakrát a vždy byla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí restaurace, která je situována hned vedle pivovaru. Příjemný personál, vynikající jídlo a hlavně to pivo :-) jedna báseň. Člověk ani neví, které si vybrat, ale baron byla jasná volba.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vyborna zastávka cestou do Jizerskych hor. Pravá česká klasika a vynikajici Svijanský máz. I tocene nealko pivo je vyborné. Doporucuji k navsteve jak motoristum tak i cyklistum!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo ( polední menu), výborné pivo ( na výběr z několika druhů), milá obsluha. Během obědů se nekouří, takže čisté a příjemné prostředí. Určitě doporučuji pokud máte cestu kolem.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Velmi levná hospoda s výborným pivem. Naprosto skvělé menu, ochutnala jsem žampionovou polévku a klasiku - smažený sýr. Málem jsem nedojedla, jídla bylo opravdu hodně a bylo výborné. Obsluha byla jen trochu zmatená, nešlo o profesionály, ale i tak jsme zde strávili příjemný čas. Jen neberou karty.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jidlo bylo naprosto vynikajici a porce opravdu obrovske. Ceny jsou navic vice nez prijatelne :) Rozhodne doporucuji Pouze personal byl misty trochu zmateny a cisnik trochu strohy, ale jinak vse vyborne :)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili na doporučení rodičů. Často sem chodí na hotová jídla a říkají, že je nejlepší v okolí. Jídlo bylo dobré, prostředí příjemné, obsluha milá.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO