Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská restaurace Svijany

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prijemna pivovarska restaurace s sirkym vyberem piv a vybornou kuchyni. Jidlo vyborne. I pres obed, kdyz bylo celkem plno, jim to pekne slapalo a oblsuha byla mila.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S takovou radostí jsem se v pičáku dočetl o pšeničných Svijanech a pak se dozvíme, že je zase nemaj. To zamrzí, když tam jezdíme jednou za čas až z Liberce. Jinak je fajn, že není problém se přesunout o stůl dál, kde jsou zásuvky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jediné, za co srážím body, je fakt, že nabízený mufloní steak rozhodně nebyl steak, jídlo ale bylo výborné a porce adekvátní k ceně. Rád jsem si rozšířil seznam ochutnaných zvířat. Určitě jsme zde nebyli naposledy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Muflon byl super, takové zajímavé maso. Zejména kolegu pak překvapil točený Baron, prý ho příště taky zkusí, až nebude muset řídit zpět do Liberce. Škoda jen, že tady není kulečník.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
tak tato restaurace/hospoda je naprostá katastrofa. Jídlo, které už něco pamatovalo, obsluha, která nemá zájem vám poskytnout nějakou službu, prostředí, které usnulo před rokem 89. Jediné pozitivum je velký výběr piva Svijany a i velmi příjemná chuť.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pivo dobré, jídlo také, kolega dokonce zvládnul dvě porce. Prostředí příjemné. Potěší téměř kompletní nabídka sortimentu svijanského pivovaru, jenom absence pšeničného piva mě zklamala.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsem tu hlavně za jiným účelem, který stejně nevyšel. Hospůdka je to velmi příjemná a jídlo nabízí vynikající. Jen obsluha si nás nějak zvláště nevšímá (sedím tu už přes půl hodiny na suchu). Asi byla slyšet má upřímná "recenze" Svijanského Vozky... A taky jsem za dnešek zklamaný, že nemají pšenici. Byl jsem tu zatím dvakrát a vždy byla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí restaurace, která je situována hned vedle pivovaru. Příjemný personál, vynikající jídlo a hlavně to pivo :-) jedna báseň. Člověk ani neví, které si vybrat, ale baron byla jasná volba.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vyborna zastávka cestou do Jizerskych hor. Pravá česká klasika a vynikajici Svijanský máz. I tocene nealko pivo je vyborné. Doporucuji k navsteve jak motoristum tak i cyklistum!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO