Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 36x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivovarská restaurace U Richarda

Pivovarská restaurace U Richarda se nachází v areálu rodinného minipivovaru v Brně - Žebětíně. Čepují zde velké množství pivních speciálů (pšeničné, světlé, tmavé, višňové, medové, meruňkové, řezané). Součástí restaurace je parkoviště, letní zahrádka, kuřácké a nekuřácké prostory. Nabízí sezónní speciality a minutkovou kuchyni. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Chodíme sem pravidelně s přáteli (cca 6 osob) jednou za měsíc na karty, v říjnu to bude přesně deset let. Vynikající pivo, příjemné prostředí. Velmi negativně hodnotíme letošní změnu jídelního lístku. Chybí dlouholetá klasika (topinka s bezmasým tatarákem, někteří z nás si ji s oblibou dávali). Také není guláš s karlovarským knedlíkem za 125,- Kč, atd. Zhoršil se sortiment klasických malých jídel k pivu, která by v restauracích s malým pivovarem neměla chybět. Pozitivní je naopak přijímání platebních karet a rozšiřování sortimentu piva (opět je k dispozici tmavé pivo, nově IPA, apod.). Celkové hodnocení stále dobré, ale postrádáme bezmasou topinku, kterou jsme měli s RIchardem spojenou.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pivovarskou restauraci jsme navštívili již po několikáté a vždy jsme byli spokojeni jak s jídlem, tak obsluhou. Velký výběr výborných piv. Určitě znovu navštívíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO