Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská Restaurace Skála

Přehled hodnocení
84% celkově
75% personál
92% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 9x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pivovarská Restaurace Skála
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Děs běs. Mnohokrát nám tato restaurace byla doporučena,že jde opravdu o velký zážitek. Nakonec to byl tedy zážitek - velký negastronomický zážitek! Moc hezké, jedinečné prostředí, to ano (jen nemusím pavučiny hned vedle a nad stolem). Bohužel velmi nepříjemný, pomalý personál (byl problém i dostat příbor navíc,když byl jeden použit na předkem, a pak na hlavní chod chyběl!). Jídlo katastrofální! Nejlépe na tom byl předkrm - paštika (ale taky ne vyloženě hitparáda). Z hlavních chodů v pohodě grilovaná křídla, ke kterým byly jen hnusné omáčky - zbytek děs běs. Žebra nepovedené (no hrůza) a zbytek jídel vlastně jen předražená závodka!!! Určitě nedoporučuji!!!! Jediné,co by šlo,tak si sem zajít na dobré pivo (dobře vychlazené - asi v tom má prsty i ten chladný personál).
Pivovarská Restaurace Skála
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Nejvíce bych zde vyzdvihl prostředí, které se opravdu povedlo a působí velmi dobře. Jidlo bylo výborné,odpovídající vyšším cenam. Nicméně počet obsluhujících je na tak velký prostor nedostačující.
Pivovarská Restaurace Skála Pivovarská Restaurace Skála
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi zajímavé prostředí, opravdu výborné jídlo a dostatečné množství, výborné pivo, jen maličko pomalejší obsluha. Žebra byly perfektní, ryba i hovězí svíčková výborné.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Návštěva této restaurace nás zklamala. Prostředí pěkné, ale do kulinářského zážitku daleko. Nejchutnějším jídlem byla cibulová polévka, ostatní na úrovni obyčejné hospody. Příplatková obloha z čerstvé zeleniny naprosto bez fantazie (nakrájená okurka, rajče a paprika). V restauraci v této cenové úrovni bych si představovala opravdu něco jiného. Byla to naše první, ale zároveň poslední návštěva této restaurace.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 2
Restaurace prázdná ale všude na stolech rezervace. Obsluha si po půl hodině nepamatovala že jsme si něco objednali a museli jsme objednávku opakovat. Varuji všechny před návštěvou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nacházející se ve skále je tématicky laděná do středověku. Pokud se obaváte, že se zde nenajite nebo vám nebude chutnat, věřte že se obaváte zbytečně. Neboť jídlo, které vám zde připraví je opravdu velmi dobré. Maji zde i velký vyber z piv, které cepuji přímo ze skály. Velmi ochotný personal. Musím uznat, ze jsem dlouho nejedl tak dobre.
Pivovarská Restaurace Skála
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je zajímavá svým prostředím. V prostorách, které jsou vytesány ve skále, se cítíte jak v jiném světě. Když si k tomu objednáte delikátní vepřová žebra a výborné Klášterské pivo, je zážitek dokonalý. Jenom obsluha byla malinko "chladná".
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí restaurace se nachází skutečně ve skále. V letním vedru je tu velmi příjemně. Obsluha byla skvělá, jídlo vynikající, celkově jsme byli velmi spokojeni. Určitě doporučuji, nebudete zklamáni.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO