Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská Restaurace Skála

Unikátní Restaurace Skála byla otevřena v 90. letech 20. století ve skalním masivu pod budovou Pivovaru Klášter. Chodby a místnosti vytesané do skály vznikaly v těchto místech už od 12. století, kdy zde stál klášter řádu Cisterciáků. Po vzniku pivovaru v 19. století byly prostory v nitru skály využívány jako sladovna a sklepy. Dnes zabírá restaurace jejich menší část, zbytek slouží i nadále původnímu účelu. Lidé citliví na zemské energie mají prý už při vstupu do zdejší restaurace pocit, jako by vstoupili do jiného časoprostoru. Z nitra země zde údajně vyvěrá mocný proud pozitivní energie. K tomu se přidává vynikající klášterské pivo, které se zde čepuje, a skvělá kuchyně s lahůdkami jako třeba sele opékané přímo před očima návštěvníků. Kromě toho nabízí restaurace také stylové zážitky, jako jsou rytířská klání, hody a další lákavé akce.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ceska bastirna v zajimavem prostredi s mistnim pivem. Od jidla se nedaji cekat zadne kulinarske zazitky. Ne, ze by bylo vylozene spatne, kvalitativne je spise lehce nad prumerem, ale menu je staveno spise na nacpani pupku kusem flakoty, nez na vyvazenych chutich a ingrediencich. Cena odpovida kvantite, urcite ne kvalite jidla. Podprumerna obsluha zmatene pobiha a nevenuje moc pozornosti potrebam hostu. Stejne tak je pro ni nadlidsky ukol, aby si zapamatovala, kdo si objednal jake jidlo.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Ve skále lze předpokládat tmu, ale u našeho stolu jsme neviděli na jídelní lístek. Na hlavní jídlo jsme čekali 65 minut !!! pak dlouho nikdo neodnesl špinavé nádobí, opět 20 minut čekání na objednání kávy a dezertu ... na zaplacení jsem došla pro servírku k baru. Celkem 3 hodinová anabáze ...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné originální prostředí, bohužel tam byla zima. Po předchozí zkušenosti s cesneckou bez česneku jsem požádala o česnek navíc, ale stejně to bylo slabé. Hlavní jidla byla skvělá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO