Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská Restaurace Skála

Unikátní Restaurace Skála byla otevřena v 90. letech 20. století ve skalním masivu pod budovou Pivovaru Klášter. Chodby a místnosti vytesané do skály vznikaly v těchto místech už od 12. století, kdy zde stál klášter řádu Cisterciáků. Po vzniku pivovaru v 19. století byly prostory v nitru skály využívány jako sladovna a sklepy. Dnes zabírá restaurace jejich menší část, zbytek slouží i nadále původnímu účelu. Lidé citliví na zemské energie mají prý už při vstupu do zdejší restaurace pocit, jako by vstoupili do jiného časoprostoru. Z nitra země zde údajně vyvěrá mocný proud pozitivní energie. K tomu se přidává vynikající klášterské pivo, které se zde čepuje, a skvělá kuchyně s lahůdkami jako třeba sele opékané přímo před očima návštěvníků. Kromě toho nabízí restaurace také stylové zážitky, jako jsou rytířská klání, hody a další lákavé akce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pivovarská Restaurace Skála
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Děs běs. Mnohokrát nám tato restaurace byla doporučena,že jde opravdu o velký zážitek. Nakonec to byl tedy zážitek - velký negastronomický zážitek! Moc hezké, jedinečné prostředí, to ano (jen nemusím pavučiny hned vedle a nad stolem). Bohužel velmi nepříjemný, pomalý personál (byl problém i dostat příbor navíc,když byl jeden použit na předkem, a pak na hlavní chod chyběl!). Jídlo katastrofální! Nejlépe na tom byl předkrm - paštika (ale taky ne vyloženě hitparáda). Z hlavních chodů v pohodě grilovaná křídla, ke kterým byly jen hnusné omáčky - zbytek děs běs. Žebra nepovedené (no hrůza) a zbytek jídel vlastně jen předražená závodka!!! Určitě nedoporučuji!!!! Jediné,co by šlo,tak si sem zajít na dobré pivo (dobře vychlazené - asi v tom má prsty i ten chladný personál).
Pivovarská Restaurace Skála
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO