Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská restaurace Kapitán

Přehled hodnocení
84% celkově
87% personál
83% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 5x
3 2x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace stolu pro 8 lidi probehla bez problemu. Vse bylo pripraveno a personal byl opravdu velmi mily. Pivo a jidlo bylo vynikajici. Za velke plus povazuji to, ze je restaurace nekuracka. Pro kuraky je k dispozici specialni prostor. Mohli by mit trochu dele otevreno pri patku :-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát opravdu vynikající jídlo - novinky v jídelníčku potěší nejen milovníky masa, ale i vegetariány. Skvělé pivo - Kapitán i tmavý Kormidelník, výborné domácí limonády, milá a rychlá obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, milá a rychlá obsluha, výborné pivo - nyní akce "ke 2 Kapitánům chipsy zdarma" - domácí, křupavé, stojí za to ochutnat. Lze platit kartou a přijímají i stravenky. A na domů pivo v petlahvi za příznivou cenu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem tu po několika špatných zkušenostech, ale tentokrát mě překvapili. Koněčně jsme byli spokojení jak s jídlem tak i s personálem. Po této návštěvě mohu restauraci doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsem s návštěvou této restaurace spokojen. Obsluha byla ochotná, prostředí příjemné. Koněčně mi zde i chutnalo, ale stále je tu velký prostor k zlepšení. Tentokrat doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 1
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mile nás překvapily novinky v jídelním lístku - rozpečený Hermelín a pečená vepřová žebra na pivu chutnaly opravdu skvěle. Vynikající pivo Kapitán a poctivé domácí limonády. Milý a ochotný personál, pečivo navíc na požádání jako samozřejmost. Možnost platit kartou i přijímání stravenek také potěší. Takže chválíme a těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné pivo - jedenáctka Kapitán a báječná kuchyně: kuřecí křidýlka na medu a chilli i domácí křupavé brambůrky se sýrovým dipem chutnaly opravdu skvěle. Porce veliká, elegantní servírování na dřevěném tácu, samozřejmostí byla miska s vodou a citrony na umytí rukou. Velká pochvala patří i obsluze. Ačkoli bylo plno, Lucka vždy ihned a s úsměvem vyplnila naše přání. Moc se nám líbilo a těšíme se na další návštěvu.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Tato návštěva Pivovarské restaurace Kapitán byla jedním slovem katastrofa. Hlavně tedy jídlo. Dali jsme si mimo jiné rizoto, které bylo nechutné. Aspoň, že obsluha byla celkem milá a prostředí je příjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
restaurace v OC se povedla je to velmi zajimave misto na posezeni s přáteli. Ochutnala jsem dynovou polevku s krutony a moc mi chutnala. Rada bych na ni sla znova.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO