Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Pivovarská Bašta

Provoz restaurace s kapacitou 70 míst. Nabízí teplou i studenou kuchyni a alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je salónek a Rytířský sál, ve kterém na zákazníky dýchne dobová atmosféra. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  1

Při příjezdu o nás vůbec nevěděli, následně jsme tedy dostali od "spící panny" - (servírky klíče s tím, že ale nemají žádnou registraci apod. i když s provozakem jsme byli jasně dohodnuti na hotovosti při příjezdu) klíče od apartmanu, hned jsme zjistili že je pro personál - byl vedle kuchyně a vedle altánu, kam chodil personál kouřit. Zaprane prostěradlo, plesnivý sprchový kout a smrad. Televize se vypínala sama po 10min. V personálu byl skvělý číšník, který se choval aspoň trochu profesionálne narozdíl od již zmiňované spící panně, která se nebála dát svůj názor nahlas a sprostě najevo, vůbec jí vlastně nezajímalo, že jde přes jídelnu plnou lidí a zve na číšníka sprostě. Hl. vedoucí, skvele uměl vyřešit spoustu situaci v kterých jsme byli - tu hlavní ne. Prohlídku pivovaru zkrátil na 15min protože již proběhla předešlý den a jinou partou lidí a očividně neměl čas. Příroda úžasná...vrátila bych se, ale určitě ne do tohohle hotelu.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Byly jsme zde s muzem ubytovani, restaurace nestoji moc za zminku, ale bohuzel jsme se zde setkali s neprijnym az hrubym a naprosto neprofesionalnim chovanim personalu (s vjimkou jedne servirky). Nelze zde platit kartou, nejblizsi bankomat je vzdalen cca 2 km. Restauraci nedoporucuji.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Do restaurace jsme se vydali s rodinou na oběd. Hned při usednutí ke stolu náš číšník přesunul k jinému stolu, pro nás z nepochopitelného důvodu. Choval se přitom neprofesionálně. Dětská židlička u stolu mu překážela a jeho způsob komuniakce byl dost zvláštní. Objednali jsme si polévky, několik hovězích vývarů. Každý z nich ale chutnal jinak. Respektive 2 porce byli staršího data, nevoněly a byly nakyslé. Při stížnosti číšníkovi je odnesl a dále se k tomu sám nevyjádřil. Při našem dotazu jen odpověděl, že je stornoval. Ale neobtěžoval se omluvit, nebo cokoliv k tomu říci. Utnul naše dotazy slovy, že by to považoval za vyřízené a odešel. Další jídla byla v pořádku, ale přístup personálu a reakce na zkažené jídlo bylo velmi nevhodné.

Marcela Klancova
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno