Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pivovarská Bašta

Provoz restaurace s kapacitou 70 míst. Nabízí teplou i studenou kuchyni a alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je salónek a Rytířský sál, ve kterém na zákazníky dýchne dobová atmosféra. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Do restaurace jsme se vydali s rodinou na oběd. Hned při usednutí ke stolu náš číšník přesunul k jinému stolu, pro nás z nepochopitelného důvodu. Choval se přitom neprofesionálně. Dětská židlička u stolu mu překážela a jeho způsob komuniakce byl dost zvláštní. Objednali jsme si polévky, několik hovězích vývarů. Každý z nich ale chutnal jinak. Respektive 2 porce byli staršího data, nevoněly a byly nakyslé. Při stížnosti číšníkovi je odnesl a dále se k tomu sám nevyjádřil. Při našem dotazu jen odpověděl, že je stornoval. Ale neobtěžoval se omluvit, nebo cokoliv k tomu říci. Utnul naše dotazy slovy, že by to považoval za vyřízené a odešel. Další jídla byla v pořádku, ale přístup personálu a reakce na zkažené jídlo bylo velmi nevhodné.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno