7 fotek

Restaurace Pivovarská Bašta

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Pivovarská Bašta

Provoz restaurace s kapacitou 70 míst. Nabízí teplou i studenou kuchyni a alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je salónek a Rytířský sál, ve kterém na zákazníky dýchne dobová atmosféra. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Do restaurace jsme se vydali s rodinou na oběd. Hned při usednutí ke stolu náš číšník přesunul k jinému stolu, pro nás z nepochopitelného důvodu. Choval se přitom neprofesionálně. Dětská židlička u stolu mu překážela a jeho způsob komuniakce byl dost zvláštní. Objednali jsme si polévky, několik hovězích vývarů. Každý z nich ale chutnal jinak. Respektive 2 porce byli staršího data, nevoněly a byly nakyslé. Při stížnosti číšníkovi je odnesl a dále se k tomu sám nevyjádřil. Při našem dotazu jen odpověděl, že je stornoval. Ale neobtěžoval se omluvit, nebo cokoliv k tomu říci. Utnul naše dotazy slovy, že by to považoval za vyřízené a odešel. Další jídla byla v pořádku, ale přístup personálu a reakce na zkažené jídlo bylo velmi nevhodné.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace