Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovárečná restaurace U Bizona Plzeň

Restaurace Hostinského pivovaru U Bizona je místem, kde vám kromě minutek a grilovaných specialit nabízí široký výběr piva. Na čepu se snaží mít minimálně 6 druhů vlastních piv, případně tato piva můžete ochutnat v lahvové podobě. K snědku nabízí jak rychlovky k pivu, tak normální jídla. Přijďte si pochutnat a zapít to dobrým pivem!


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivovárečná restaurace U Bizona Plzeň
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Využili jsme voucher ze slevomatu - jídlo bylo výborné, obrovská porce za velmi slušnou cenu. Velký výběr točených piv. Obsluha příjemná. Ačkoliv je restaurace malinká, líbilo se nám.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vypravili jsme se do restaurace Bizon na masové hody (tataráček a řízky) ze Slevomatu. Jídlo bylo výborné, pro čtyři hladové krky akorát. Obsluha rychlá, pivo skvělé. Doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO