Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Biskupský pivovar U sv. Štěpána

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
84% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 7x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moderni, stylove a prijemne prostredi, sympaticke slecny za barem, kvalitni jidlo ve velkych porcich. Nejlepsi pivni hospoda v Litomericich! Jednoznacne doporucuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krasne prostredi, sympaticky personal. Bohate obedove menu, v 15 hod vetsina stale k dispozici. Kvalita jidla odpovida poctive hotovce z denni nabidky - velka spokojenost.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pokud se chcete bavit u piva a nevadi vam hluk tak tato restaurace je tim asi vyhledavana. Obsluha pomala celkem neprofesionální. Na listek jsme cekali dlouho.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vlastní pivo, které si v dárkovém balení můžete odnést i domů. Kuchyně - většinou česká klasika, ale i například vynikající Caesar salát, který můžete mít s kuřecím masem nebo bez.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Netradiční minipivovar s restaurací s výborným pivem, které snad jinde nejde ani ochutnat. Vše nové a čisté včetně wc. Jídlo dobré, které podrthovalo dobrou atmosferu. Příjemná předzahrádka, sice hned vedle silnice, ale oddělena vysokou zdí, což bylo velice dobré.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Hezky vypadající restaurace. Čistá, pekny interiér, design. Pivo bylo fajn, jídlo taky. Personál byl hodně mladý a nepříliš informovaný a zmatený. Nicméně hodnotím 7/10, za návštěvu jsme rádi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kvůli špatnému signálu jsem se nemohl dovolat a neměl jsem čas zajet si do restaurace udělat rezervaci. Zarezervoval jsem přes Restu a do "POZNÁMKY" jsem uvedl, že bychom chtěli stůl venku, protože tady nebyl na výběr. Sezení venku je zde navíc teď nově. Za asi 10 minut mi přišlo potvrzení a místo jsme dostali přesně jak jsme chtěli. Obsluha se od otevření výrazně zlepšila a jako velice pozitivní hodnotím teď nově otevřenou zahrádku, která je od silnice oddělena vysokou zdí objektu a díky stromům,. velkému prostoru a stánku s grilem a pípou se jedná o super místo, kam se s přáteli jistě budeme přes léto vracet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vlastní pivo vařené přímo v restauraci. Vynikající domácí limonády. Doporučuji citronovou a černorybízovou. K jídlu si lze vybrat mimo klasiku i vegetariánská či dětská jídla a něco malého na zub.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme spokojení, jako vždy. Milý obsluhující personál. Nyní nově bylo zřízeno i posezení na lavicích venku. Co bychom vylepšili? Na léto bychom zařadili trochu odlehčený jídelníček a více lehčích malých jídel. Jinak vše super.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO