Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar U Dobřenských

Přehled hodnocení
88% celkově
82% personál
84% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zaujímavý interiér z Rakúsko Uhorska, malý výber jedál za vyššie ceny. Pivo jedinečné ale iba špeciály bez možnosti na klasiku. Pomalší personál. Celkovo priemer
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je sice trochu vyšší cenové kategorie, ale to se dá v této části Prahy očekávat. Kdo má rád pivo, ať tam zavítá. Vaří tam neobvyklá bylinková piva, všechna jsou výborná. Obzvlášť kotvičníkové. Jídlo nám také chutnalo.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ale z kotvičníku je vždy výborný! Vždy si pochutnáme na domácí klobáse nebo čerstvých koláčcích. Prostředí je velmi útulné a příjemné, obsluha je skvělá a ochotná.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prijemne prostredi, jen designove celkem nesladene. Jako vyrazne minus vidim to, ze prostor je kuracky, kdyz jsi jdu vychutnat bylinne pivo, koureni mi vazne vadi. Na centrum je tu celkem prazdno, ceny relativne vysoke. Pivo dobre, jen by to chtelo i nejaky nebylinny special, kterych by clovek mohl vypit vice.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemný pivovar s hodně zajímavými pivy - všechno jsou vlastní bylinkové speciály. Takové pivo si jindy nedáte, takže je škoda, že se management zaměřuje na turisty (jednou a dost), protože při této cenové hladině, která je hodně nadsazená (olomoucké syrečky za 130 korun, velké pivo = 0,4 l za 70 korun..), se ani ti čeští návštěvníci vracet nebudou. Jak píšu, škoda. Jeden z mála pivovaru, kde byla dobrá všechna piva.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pivovar je zamereny na bylinna piva - rakytnik, salvej, kotvicnik. Prostredi prijemne, kde za pipou jsou videt nerezove tanky. Jidlo napadite - palacinky s masovou smesi dobre a zajimave desingnove udelane.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO