Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar u Bulovky

Přehled hodnocení
70% celkově
68% personál
76% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Minipivovar Bulovku s přáteli určitě doporučujeme. Jedná se o příjemnou (nekuřáckou) hospůdku s velmi dobrými pivy. Jídlo je také dobré. Jediným problémem je, že pokud je restaurace plná, tak obsluha nestíhá, což se nám stává opakovaně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Far from the city center, a nice typical czech hospoda.. nice beer, nice homemade medovina, smiling people ready to serve your needs. Food is always rewarding and prices are also good. Try the domaci pivni syr
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikajici IPA a svickova jako od maminky.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rád sem chodím na výborné pivo místní produkce, které zatím nikdy nezklamalo. Prostředí je velmi příjemně hospodské a osobně oceňuji zavedení nekuřáckého režimu. Jídlo je chutné, nehraje si na žádnou vysokou gastronomii a jídelníček především vhodně doplňuje pivní produkci. Personál je ochotný a zůstává milý i v době vysoké návštěvnosti, kdy občas "nestíhá". Zákaznicky vstřícné by jistě bylo zavedení možnosti platby kartou.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivo nevalné chuti, jídlo průměrné. Od zahájení provozu velký pokles:(
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Jako vždy ani tentokrát pivo nezklamalo (obzvláště weisbier byl výborný). ani proti jídlu nemůžu říct nic špatného. Ale jako vždy při mých předchozích návštěvách směřuje výtka k personálu. Ne, že by byl neochotný, ale jedna servírka na celou hospodu je v pátek večer zkrátka málo. Když po příchodu do restaurace čekáte přes 20 minut než Vás obslouží, tak to večer znepříjemní.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Docela příjemný pivovar kousek od nemocnice. Připomíná klasickou hospodu, celou ve dřevě. Pivo mají výborné, jídlo už je horší. Slabší kvalita, ale zase za nízké ceny. Takže za mě celkově průměr.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO