Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar u Bulovky

Přehled hodnocení
73% celkově
72% personál
77% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 3x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Pivovar u Bulovky Restaurace Pivovar u Bulovky
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Spokojenost! Pivo - pro mne teda skvělé - za 32 +/- je na Prahu fantastické. Tatarák gut. Mám rad Bock, Matušku, Lucky Bastard a podobné a zde mi chutnalo. Jen Red Irish Ale bylo teplejší než bych si přál, APA však již byla chladnější.
Restaurace Pivovar u Bulovky Restaurace Pivovar u Bulovky Restaurace Pivovar u Bulovky
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi minipivovaru s poctivymi pivky na cepu vcetne nekolika zajimavosti (aktualne lezak, psenicne, vanicni a ALE). Jidla idealni k pivku, velmi dobry tatarak a pivni syr.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Minipivovar Bulovku s přáteli určitě doporučujeme. Jedná se o příjemnou (nekuřáckou) hospůdku s velmi dobrými pivy. Jídlo je také dobré. Jediným problémem je, že pokud je restaurace plná, tak obsluha nestíhá, což se nám stává opakovaně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Far from the city center, a nice typical czech hospoda.. nice beer, nice homemade medovina, smiling people ready to serve your needs. Food is always rewarding and prices are also good. Try the domaci pivni syr
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikajici IPA a svickova jako od maminky.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rád sem chodím na výborné pivo místní produkce, které zatím nikdy nezklamalo. Prostředí je velmi příjemně hospodské a osobně oceňuji zavedení nekuřáckého režimu. Jídlo je chutné, nehraje si na žádnou vysokou gastronomii a jídelníček především vhodně doplňuje pivní produkci. Personál je ochotný a zůstává milý i v době vysoké návštěvnosti, kdy občas "nestíhá". Zákaznicky vstřícné by jistě bylo zavedení možnosti platby kartou.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivo nevalné chuti, jídlo průměrné. Od zahájení provozu velký pokles:(
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Jako vždy ani tentokrát pivo nezklamalo (obzvláště weisbier byl výborný). ani proti jídlu nemůžu říct nic špatného. Ale jako vždy při mých předchozích návštěvách směřuje výtka k personálu. Ne, že by byl neochotný, ale jedna servírka na celou hospodu je v pátek večer zkrátka málo. Když po příchodu do restaurace čekáte přes 20 minut než Vás obslouží, tak to večer znepříjemní.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO