Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar u Bulovky

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jako vždy pivo nezklamalo a znovu jsme zkusili všechny nabízené druhy a obzdláště s APA a s dvanáctkou jsme byli spokojeni. Velmi dobře hodnotíme také obsluhu, kdy proti naší poslení návštěvě obsluhovaly dvě číšnice namísto jedné a na rychlosti obsloužení to hned poznat. Takže vřele doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivovar u Bulovky Pivovar u Bulovky
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Spokojenost! Pivo - pro mne teda skvělé - za 32 +/- je na Prahu fantastické. Tatarák gut. Mám rad Bock, Matušku, Lucky Bastard a podobné a zde mi chutnalo. Jen Red Irish Ale bylo teplejší než bych si přál, APA však již byla chladnější.
Pivovar u Bulovky Pivovar u Bulovky Pivovar u Bulovky
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi minipivovaru s poctivymi pivky na cepu vcetne nekolika zajimavosti (aktualne lezak, psenicne, vanicni a ALE). Jidla idealni k pivku, velmi dobry tatarak a pivni syr.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Minipivovar Bulovku s přáteli určitě doporučujeme. Jedná se o příjemnou (nekuřáckou) hospůdku s velmi dobrými pivy. Jídlo je také dobré. Jediným problémem je, že pokud je restaurace plná, tak obsluha nestíhá, což se nám stává opakovaně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Far from the city center, a nice typical czech hospoda.. nice beer, nice homemade medovina, smiling people ready to serve your needs. Food is always rewarding and prices are also good. Try the domaci pivni syr
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikajici IPA a svickova jako od maminky.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rád sem chodím na výborné pivo místní produkce, které zatím nikdy nezklamalo. Prostředí je velmi příjemně hospodské a osobně oceňuji zavedení nekuřáckého režimu. Jídlo je chutné, nehraje si na žádnou vysokou gastronomii a jídelníček především vhodně doplňuje pivní produkci. Personál je ochotný a zůstává milý i v době vysoké návštěvnosti, kdy občas "nestíhá". Zákaznicky vstřícné by jistě bylo zavedení možnosti platby kartou.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO