Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar Stěbořice

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Asi to souvisí s tím, že je restaurace na cyklistické stezce, ale když vás jako první uvítá nápis, že obsluha je jen u baru, a pak zjistíte, že za restaurací je druhá zahrádka, kde je 60 Kč poplatek, tak to prostě negativně překvapí hned u vstupu. Dali jsme si steaky, které byly docela ok, ale žádný zázrak. Potěší, že nabízí vlastní hovězí stařené maso v balíčcích, jeden jsme si objednali a jak na steaky, tak přední na dušení bylo výborné - a za dobré ceny.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Už druhý krát sme sa pri našej návšteve nepresvedčili k objednaniu jedla- prostredie reštaurácie vo vnútri je veľmi pekné, vonku je priestor krasny, ale nefunguje tu obsluha a exteriér hyzdia nevkusné nápisy o objednávkach v reštaurácii, o neničení majetku atd. Jedálny listok v plastovej zložke len potvrdzuje dojem, ze tuto reštauráciu vedie niekto "z kancelárie a nie z placu. V lete pri teplote 30st je zvláštne, ze pri objednaní zmrzlinového poháru vam oznámia ze vanilková došla, takze v pohári bude len čokoládová :):):) Posedenie v peknej časti záhradky za poplatok 60Kč mi pride v prostredí tejto reštaurácie az skoro smiešny.. Inak kafčo, kofola a malinovka OK:):):)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO