2 fotky

Pivovar Stěbořice

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pivovar Stěbořice

Provoz restaurace s nabídkou české kuchyně a steakových specialit, alkoholických a nealkoholických nápojů. K dispozici zahrádka, 2 kuželkářské dráhy, Wi-Fi, dětský koutek, parkoviště, salonek a nekuřácký prostor, rozvoz burgerů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Asi to souvisí s tím, že je restaurace na cyklistické stezce, ale když vás jako první uvítá nápis, že obsluha je jen u baru, a pak zjistíte, že za restaurací je druhá zahrádka, kde je 60 Kč poplatek, tak to prostě negativně překvapí hned u vstupu. Dali jsme si steaky, které byly docela ok, ale žádný zázrak. Potěší, že nabízí vlastní hovězí stařené maso v balíčcích, jeden jsme si objednali a jak na steaky, tak přední na dušení bylo výborné - a za dobré ceny.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Už druhý krát sme sa pri našej návšteve nepresvedčili k objednaniu jedla- prostredie reštaurácie vo vnútri je veľmi pekné, vonku je priestor krasny, ale nefunguje tu obsluha a exteriér hyzdia nevkusné nápisy o objednávkach v reštaurácii, o neničení majetku atd. Jedálny listok v plastovej zložke len potvrdzuje dojem, ze tuto reštauráciu vedie niekto "z kancelárie a nie z placu. V lete pri teplote 30st je zvláštne, ze pri objednaní zmrzlinového poháru vam oznámia ze vanilková došla, takze v pohári bude len čokoládová :):):) Posedenie v peknej časti záhradky za poplatok 60Kč mi pride v prostredí tejto reštaurácie az skoro smiešny.. Inak kafčo, kofola a malinovka OK:):):)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace