2 fotky

Pivovar Stěbořice

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pivovar Stěbořice

Provoz restaurace s nabídkou české kuchyně a steakových specialit, alkoholických a nealkoholických nápojů. K dispozici zahrádka, 2 kuželkářské dráhy, Wi-Fi, dětský koutek, parkoviště, salonek a nekuřácký prostor, rozvoz burgerů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Asi to souvisí s tím, že je restaurace na cyklistické stezce, ale když vás jako první uvítá nápis, že obsluha je jen u baru, a pak zjistíte, že za restaurací je druhá zahrádka, kde je 60 Kč poplatek, tak to prostě negativně překvapí hned u vstupu. Dali jsme si steaky, které byly docela ok, ale žádný zázrak. Potěší, že nabízí vlastní hovězí stařené maso v balíčcích, jeden jsme si objednali a jak na steaky, tak přední na dušení bylo výborné - a za dobré ceny.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Už druhý krát sme sa pri našej návšteve nepresvedčili k objednaniu jedla- prostredie reštaurácie vo vnútri je veľmi pekné, vonku je priestor krasny, ale nefunguje tu obsluha a exteriér hyzdia nevkusné nápisy o objednávkach v reštaurácii, o neničení majetku atd. Jedálny listok v plastovej zložke len potvrdzuje dojem, ze tuto reštauráciu vedie niekto "z kancelárie a nie z placu. V lete pri teplote 30st je zvláštne, ze pri objednaní zmrzlinového poháru vam oznámia ze vanilková došla, takze v pohári bude len čokoládová :):):) Posedenie v peknej časti záhradky za poplatok 60Kč mi pride v prostredí tejto reštaurácie az skoro smiešny.. Inak kafčo, kofola a malinovka OK:):):)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace