Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 33x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivovar Starokladno

Pivovar Starokladno započal svou staronovou historii v roce 2009, když v prostorách restaurace u Kozlíků otevřel pivovar, který pak navázal na pětisetletou tradici vaření piva na Kladensku.

Tento rodinný pivovar je proslulý svými pivními speciály, které jsou stále více vyhledávané milovníky piva ze všech krajů. V příjemné a moderně zařízené pivovarské hospůdce naleznete minimálně 7 druhů z 14 nabízených piv.

Vlajkovým piven starokladenského pivovaru je Černý Havíř 12,8° pyšnící se mimo jiné titulem Zlatá pivní pečeť či pivo České republiky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělá obsluha pivo na jedničku a zábava o které jsme ani nevěděli byla jen třešnička na dortu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Hospůdka je to pěkná, celkově hodnotím interiér velmi dobře, jen škoda, že není nekuřácká. Uvítal bych větší výběr jídel, i když pizzu jsme měli už 2x a byla kupodivu dobrá. Zřejmě jí dělají z nějakých polotovarů, ovšem nechutná jako klasická mražená pizza, je lepší. :D Obsluha je milá a velmi rychlá. A málem bych zapomněl pivo Starokladno 10 se pije úplně samo a stojí jen 18.5 Kč. :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO