Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pivovar Novosad Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem tady poprvé a za sebe musím říct, dobré pivo, které si zde vyrábějí, velmi ochotný a vstřícný personál. Co se týče jídla hodnotím jako velmi povedené.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tradiční česká kuchyně v nadstandardní kvalitě. Pochutnat i jsme si. Propojení se sklárnou a vlastní pivo dává gastro zážitku další rozměr. Určitě doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí, milá a ochotná obsluha, vynikající kuchyně s řadou specialit a opravdu skvělé pivo, které si můžete koupit i domů v PET lahvích. Dnes navíc živá kapela s perfektním repertoárem k tanci i poslechu. Vřele doporučujeme návštěvu a rádi se opět vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylová restaurace s výborným pivem. Ochutnali jsme marinované žebra, kulajdu v chlebu a nakládané tvarůžky a všechno skvělé. Bylo dost plno, ale i tak obsluha stíhala. V odpoledních hodnách je možné koukat z ochozu na skláře. Super zažitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, obsluha pozorná, jídlo dobré. Byli jsme zde na večeři s rodinou a byli jsme spokojení, takže doporučujeme, gurmánský zážitek však nečekejte :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poprvé jsme tam byli ve všední den. Konečně nebylo narvano a bylo se slyšet. O víkendu jsou všechny stoly plné, ale i tak byva obsluha stejně jako dnes milá a jidlo dobre. Hlavně to pivo :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavé prostředí přímo nad sklárnou s výhledem na pece. Výborné lastní pivo a příjemná obsluha. Rozhodně stojí za návštěvu - doporučujeme. Jídlo jsme neměli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dost dobrý, prostředí nad sklárnou. Dole zapnuté pece, sledujete, co se dole děje, nahoře hodně místa. Živá hudba (sobota). Doporučujeme navštívit. Mají svoje pivo, které je opravdu dobře, kvasnicové, ležák. ;) Jídlo jsme neměli, ale vypadalo skvěle.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO