Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 11x 100 0

Pivovar Novosad Restaurant

Ke sklárně a minipivovaru je připojena pivovarská restaurace, která je vybavena ve staročeském stylu. Krásné velké dubové stoly a lavice, na které se usadí až 150 hostů jsou chloubou restaurace. V restauraci čepují pivo přímo z pivovarských tanků, což se příznivě projevuje na jeho chuti. Aby byla zaručena kvalita, blahodárný účinek na lidský organismus a chuť, používají se k  výrobě harrachovského piva pouze přírodní suroviny: slad, chmel a voda z vlastní asi 150 let staré studny. Přímo v restauraci je umístěn funkční varný a scezovací tank, kde se vaří nefiltrované a nepasterizované pivo. V odpoledních hodinách je možné vyjít z restaurace na ochoz hutní haly a nechat se nahřívat nad pecemi rozpálenými do červena, kde na každého dýchne příjemné teplo.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný oběd, výběr z jídelního lístku tak akorát :-). Co mohu obzvláště doporučit, je světlé pivo František, které bylo excelentní. Porce jídla byla fajn, na jídlo jsme vůbec nečekali.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na doporučení jedné šikovné kolegyně :-) jsme se při návštěvě Krkonoš vydali do restaurace a pivovaru Novosad, abychom vyzkoušeli místní kuchyni a hlavně vlastní pivo. Odcházeli jsme spokojeni, vše bylo fajn a pivo opravdu výborné! Doporučuji tedy dál tuto restauraci a pivovar navštívit.
Pivovar Novosad Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO