Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 17x 100 0

Pivovar Novosad Restaurant

Ke sklárně a minipivovaru je připojena pivovarská restaurace, která je vybavena ve staročeském stylu. Krásné velké dubové stoly a lavice, na které se usadí až 150 hostů jsou chloubou restaurace. V restauraci čepují pivo přímo z pivovarských tanků, což se příznivě projevuje na jeho chuti. Aby byla zaručena kvalita, blahodárný účinek na lidský organismus a chuť, používají se k  výrobě harrachovského piva pouze přírodní suroviny: slad, chmel a voda z vlastní asi 150 let staré studny. Přímo v restauraci je umístěn funkční varný a scezovací tank, kde se vaří nefiltrované a nepasterizované pivo. V odpoledních hodinách je možné vyjít z restaurace na ochoz hutní haly a nechat se nahřívat nad pecemi rozpálenými do červena, kde na každého dýchne příjemné teplo.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylová restaurace s výborným pivem. Ochutnali jsme marinované žebra, kulajdu v chlebu a nakládané tvarůžky a všechno skvělé. Bylo dost plno, ale i tak obsluha stíhala. V odpoledních hodnách je možné koukat z ochozu na skláře. Super zažitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, obsluha pozorná, jídlo dobré. Byli jsme zde na večeři s rodinou a byli jsme spokojení, takže doporučujeme, gurmánský zážitek však nečekejte :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poprvé jsme tam byli ve všední den. Konečně nebylo narvano a bylo se slyšet. O víkendu jsou všechny stoly plné, ale i tak byva obsluha stejně jako dnes milá a jidlo dobre. Hlavně to pivo :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO