Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar & restaurace U Stočesů

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
restauraci jsme navštívili s přáteli, super funguje rezervační systém pivo výborné dali jsme si každý dle své chuti a všichni byli spokojeni. jídlo také dobré ochutnali jsme tatarák na přání nám i udělali topinky na sucho, masovou pomazánku, prejt vše dobré - u restaurace je již patrná nová přístavba pro rozšíření takže se těšíme na nové prostory Velmi všem doporučuji M.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zverinove hody paráda :-)
Pivovar & restaurace  U Stočesů
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí, místní pivečko, usměvavý personál - vše super. Skvělé akce s grilováním - prostě hospůdka, jak má být. Možná bych jen uvítal pestřejší jídelníček - gulášek, polévku, atd.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná hospůdka a minipivovar v Rokycanech. Místní dobré pivo, čisto, ochotná obsluha. Zrovna probíhala akce venku s živou hudbou a grilováním, takže byla fajn atmosféra.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO