5 fotek

Pivovar & restaurace U Stočesů

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pivovar & restaurace U Stočesů

Restaurace či spíše pivnice v objektu Minipivovaru a pivnice U Stočesů byla po dlouhých desetiletích kompletně zrekonstruována právě z důvodu vybudování minipivovaru. Chtějí zde nalákat novou klientelu do stylového a útulnějšího prostředí. Interiér ve stylu 30. let je navržen a vyroben z jasanového drásaného dřeva a amerického ořechu. Dominantou pivnice je výhled do prostoru minipivovaru na měděnou varnu. Dalším výrazným prvkem je nádherný měděný pivní most se 6 kohouty připravenými uhasit žízeň i toho největšího pivaře… V restauraci je 60 míst k sezení a je tvořena výčepem, pivnicí-sálem a diskrétní hernou.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

restauraci jsme navštívili s přáteli, super funguje rezervační systém pivo výborné dali jsme si každý dle své chuti a všichni byli spokojeni. jídlo také dobré ochutnali jsme tatarák na přání nám i udělali topinky na sucho, masovou pomazánku, prejt vše dobré - u restaurace je již patrná nová přístavba pro rozšíření takže se těšíme na nové prostory Velmi všem doporučuji M.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace