Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 18x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivovar Prachatice

Přehled hodnocení
76% celkově
82% personál
78% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 12x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo i pivo nám chutnalo. Prostředí restaurace nás ale velmi sklamalo. V době kterou jsme si zarezrvovali (chtěli jsme si s přáteli popovídat) probíhala ve stejné místnosti zkouška kapely a příprava na nějaké vystoupení. Neslyšeli jsme se na vzájem a veškerá pohoda byla pryč. Peníze za jídlo a pití byly zbytečně vyhozeny. Nikdo nás předem na tuto situaci neupozornil, ani se za ní neomluvil. Tuto restauraci bych rozhodně nikomu na pohodové posezení nedoporučil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S hospodou máme dobré zkušenosti, proto jsme ji využili k pracovní schůzce. Opět jsme nebyli zklamáni. Pivo, jídlo, prostředí i obsluha vše bylo na jedničku. Opět se rádi vrátíme!
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel o rezervaci jsme museli usilovat až na místě, polední menu ve 14 hod. je s polovičním výběrem a jiný jídelníček není! Jinak vaří z čerstvých a dostupných surovin, jídlo dobré. Doporučuji ochutnat z výběru piv!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo, vyvážená chuť. Je velmi těžké vybrat si z té bohaté nabídky jídel. Obsluha je pozorná, ráda vám ve všem pomůže. Prostředí čisté a je zde příjemná atmosféra.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vyrazili jsme s přítelkyní na výlet do Prachatic a Pivovar jsme vybrali na základě recenzí na Restu. Z piv jsme ochutnali světlou 11, pšeničné pivo a ale. Všechna byla vynikající. Líbilo se nám, že restaurace nemá stálé menu, ale každý den připravuje pár jídel z místních čerstvých surovin.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace sama o sobě je celkem hezká. Jinak dobré pivo, všímavá obsluha a jídlo bylo také v pořádku. Podnik bych doporučil, není to úplně špička, ale rozhodně neurazí,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Děkujeme za milé posezení ve vaší restauraci. Personal byl milý a vstřícný. Jídlo i pivo bylo výborné. Přejeme mnoho spokojených hostů a rádi k vám opět zavítáme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvěla volba pro procovní oběd, nebo posezení s přáteli. Vynikajicí obsluha, kvalitní jídlo a příjemné prostředí. Určitě doporučujeme navštívit, pokud to máte cestou.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO