Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 24x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pivovar Prachatice

Přehled hodnocení
76% celkově
83% personál
80% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 15x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pivovar Prachatice Pivovar Prachatice Pivovar Prachatice
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace neurazí ani nenadchne. Když se chcete naobědvat, tak to není špatná volba. Obsluha se chovala přátelsky a byla velice ochotná, znalá nabídky z jídelního lístku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Mily personal, prijemne prostredi, dobre jidlo, kuchyne spise tradicni ceska a skvele pivo!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace nás nijak neurazila, ale nijak nenadchla. Prostředí průměrné, obvyklý pach smaženého jídla z kuchyně. Obsluha byla milá, ale žádné body navíc. Jídlo také v obvyklé kvalitě, navíc malý výběr, nemají stálý jídelní lístek :(
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo i pivo nám chutnalo. Prostředí restaurace nás ale velmi sklamalo. V době kterou jsme si zarezrvovali (chtěli jsme si s přáteli popovídat) probíhala ve stejné místnosti zkouška kapely a příprava na nějaké vystoupení. Neslyšeli jsme se na vzájem a veškerá pohoda byla pryč. Peníze za jídlo a pití byly zbytečně vyhozeny. Nikdo nás předem na tuto situaci neupozornil, ani se za ní neomluvil. Tuto restauraci bych rozhodně nikomu na pohodové posezení nedoporučil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S hospodou máme dobré zkušenosti, proto jsme ji využili k pracovní schůzce. Opět jsme nebyli zklamáni. Pivo, jídlo, prostředí i obsluha vše bylo na jedničku. Opět se rádi vrátíme!
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel o rezervaci jsme museli usilovat až na místě, polední menu ve 14 hod. je s polovičním výběrem a jiný jídelníček není! Jinak vaří z čerstvých a dostupných surovin, jídlo dobré. Doporučuji ochutnat z výběru piv!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo, vyvážená chuť. Je velmi těžké vybrat si z té bohaté nabídky jídel. Obsluha je pozorná, ráda vám ve všem pomůže. Prostředí čisté a je zde příjemná atmosféra.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO