Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 15x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivovar Podlesí

Přehled hodnocení
88% celkově
89% personál
83% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 6x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
steaky byly vynikajici!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Solidní podnik s velmi dobře etablovanou kuchyní a všímavou obsluhou. Tím pádem je dost oblíben a bývá věčně plný. Z piv doporučuji 13° APA s názvem Hulvát.
Restaurace Pivovar Podlesí Restaurace Pivovar Podlesí
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili na sobotní oběd, naštěstí jsme měli rezervaci, protože restaurace byla dost plná, takže určitě doporučuji předem rezervovat místo. Obsluha milá a ochotná. Jídlo jsme si vybrali z denní nabídky - lososa a vepřový steak a vše bylo výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice prijemna a rychla obsluha, dovolili nam navstevu i s pejskem a prinesli mu malou pozornost. Jidlo take super - bezchybna ceska kuchyne, pivo, ktere ma riz a prostredi k tomu odpovidajici. Vratime se radi zas!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Ochota, prima pivo lokalniho puvodu, baby friendly a jidlo taky fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Oblíbená restaurace na Příbramsku. Vždy dobré pivko, chutná jídla, zajímavá polední meníčka, příjemný personál a celkově příjemné posezení i pro rodiny na klidné zahrádce. Rád se sem vracím.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pivovar potěšil, místo tradičních plzeňsko-smíchovských šaratic nabízí vlastní pivíčka s romantickými názvy jako je HULVÁT 13º, což je skvěle uvařený pale ale. Další z nabídky byl Brdonoš 10º neboli limonáda pro buchty, dobrá varianta pro letní měsíce. Pokud pivo zaujme-možnost nákupu s sebou! K jídlu jsme si dali vepřové medailonky s liškovou omáčkou a šťouchanými bramborami-super! a hovězí burgr s hranolkami který neurazil/nenadchnul (chyběla mu lepší kořeněnost masa a bulka která na první pohled byla zlatavá někde zapomněla vláčnost, škoda, tady je co napravovat). Nicméně zážitek to byl příjemný, obsluha byla milá a určitě jsme tu nebyli naposledy, protože Příbram a její okolí není zrovna gastro rájem a skutečně dobrých podniků je tu jako hub na poušti, tudíž jsem rád, že pivovar zaujal a snad bude místem které svou kvalitou poroste. Krásné Brdy si to zaslouží! PS:Jo a vyměňte si ty stroboskopické žárovky na lustrech, to je o epilepsii!
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO