Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivovar Podlesí

Přehled hodnocení
82% celkově
83% personál
82% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 4x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Ochota, prima pivo lokalniho puvodu, baby friendly a jidlo taky fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Oblíbená restaurace na Příbramsku. Vždy dobré pivko, chutná jídla, zajímavá polední meníčka, příjemný personál a celkově příjemné posezení i pro rodiny na klidné zahrádce. Rád se sem vracím.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pivovar potěšil, místo tradičních plzeňsko-smíchovských šaratic nabízí vlastní pivíčka s romantickými názvy jako je HULVÁT 13º, což je skvěle uvařený pale ale. Další z nabídky byl Brdonoš 10º neboli limonáda pro buchty, dobrá varianta pro letní měsíce. Pokud pivo zaujme-možnost nákupu s sebou! K jídlu jsme si dali vepřové medailonky s liškovou omáčkou a šťouchanými bramborami-super! a hovězí burgr s hranolkami který neurazil/nenadchnul (chyběla mu lepší kořeněnost masa a bulka která na první pohled byla zlatavá někde zapomněla vláčnost, škoda, tady je co napravovat). Nicméně zážitek to byl příjemný, obsluha byla milá a určitě jsme tu nebyli naposledy, protože Příbram a její okolí není zrovna gastro rájem a skutečně dobrých podniků je tu jako hub na poušti, tudíž jsem rád, že pivovar zaujal a snad bude místem které svou kvalitou poroste. Krásné Brdy si to zaslouží! PS:Jo a vyměňte si ty stroboskopické žárovky na lustrech, to je o epilepsii!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace a pivovar, kousek od Příbrami. Obsluha v pohodě, jídlo bylo také dobré. Pivečko na můj vkus trochu slabé, ale to je věc názoru. Doporučuji restauraci navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pěkná restaurace s venkovním posezením. Příjemná obsluha, malé dětské hřiště. Jidlo velmi dobré, flank steak dobře upečený , losos se sťouchaným bramborem velmu chutně připraven. Mikropivovar s nabidkou specialnich piv. Určitě stojí za návštěvu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milý a přátelský personál. Výběr jídla dostačující - k pivu je nejlepší česká klasika. Zázvorové pivo bylo excelentní, načepovali jsme i do pet lahve s sebou :-) Řidiči ocení točené nealko. Vřele doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO