Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pivovar Podlesí

Příjemná restaurace Pivovaru Podlesí vám nabídne pestrý výběr z jídel i nápojů. Pro pořádání svatební hostiny, rodinné oslavy, firemního večírku, kongresu, rautu, banketu, recepce, firemní prezentace nebo semináře nabízí k pronájmu konferenční sál s kapacitou 80 osob a aalonek s kapacitou 30 osob.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Ochota, prima pivo lokalniho puvodu, baby friendly a jidlo taky fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Oblíbená restaurace na Příbramsku. Vždy dobré pivko, chutná jídla, zajímavá polední meníčka, příjemný personál a celkově příjemné posezení i pro rodiny na klidné zahrádce. Rád se sem vracím.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pivovar potěšil, místo tradičních plzeňsko-smíchovských šaratic nabízí vlastní pivíčka s romantickými názvy jako je HULVÁT 13º, což je skvěle uvařený pale ale. Další z nabídky byl Brdonoš 10º neboli limonáda pro buchty, dobrá varianta pro letní měsíce. Pokud pivo zaujme-možnost nákupu s sebou! K jídlu jsme si dali vepřové medailonky s liškovou omáčkou a šťouchanými bramborami-super! a hovězí burgr s hranolkami který neurazil/nenadchnul (chyběla mu lepší kořeněnost masa a bulka která na první pohled byla zlatavá někde zapomněla vláčnost, škoda, tady je co napravovat). Nicméně zážitek to byl příjemný, obsluha byla milá a určitě jsme tu nebyli naposledy, protože Příbram a její okolí není zrovna gastro rájem a skutečně dobrých podniků je tu jako hub na poušti, tudíž jsem rád, že pivovar zaujal a snad bude místem které svou kvalitou poroste. Krásné Brdy si to zaslouží! PS:Jo a vyměňte si ty stroboskopické žárovky na lustrech, to je o epilepsii!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO